Zula Kaç GB? Zula Sistem Gereksinimleri

0
(0)

Türk yapımı savaş oyunu olan Zula, her geçen gün kendini geliştiren keyifli bir oyundur. Zula sistem gereksinimleri, oyunu indirmek isteyen yeni kişilerin en merak ettiği konudur. Zula popülerliğini kaybetmiş bir oyun olmadığından, sürekli olarak yeni birileri Zula indirip oynamaya başlamak ister.

Zula’da bulunan haritalar birçoğunuza tanıdık gelecektir. Haritalarının büyük bir kısmı Türkiye’deki şehirler ve tarihi yerlerden esinlenilmiştir. Çok sayıda harita ve çeşitli oyun modları bulunması Zula’da elde edeceğiniz keyfe keyif katmaktadır. Oyun düzenli olarak yeni özellikler ve ögelerin eklenmesi, Zula’nın daima dinamik ve güncel kalmasını sağlar. E-sporcular için de güzel olanaklar barındıran Zula, ilerleyen yıllarda tanınırlığını daha da artıracaktır.

Zula Sistem Gereksinimleri Kaç GB?

Zula sistem gereksinimleri, pek çok bilgisayarın karşılayacağı cinstendir. Oyunun yüksek sistem gereksinimleri bulunmuyor. Bu yönü nedeniyle donanım dostu bir oyun olduğu söylenebilir. Oyunu daha rahat çalıştırabilmek için minimum sistem gereksinimlerinin üzerine çıkılması gerekir. Ortalama bir bilgisayar bunun için yeterli olacaktır.

Zula benzeri oyunlardaki gibi yüksek sistem gereksinimleri gerektirmiyor. Oyunun grafikleri iyi olmasına rağmen ekran kartlarını zorlamaz. Ram için ağır iş gücü yaratmaz. Bu yönüyle oyuncuların kalbini fethetmiştir. Donanım özellikleri düşük bilgisayarları olan oyuncular, Zula sayesinde MMOFPS deneyiminden mahrum kalmazlar. 

Zula Minimum Sistem Gereksinimleri Kaç GB?

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (32 bit)
  • İşlemci: Dual Core CPU 2.4 GHz
  • Bellek: 2 GB
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000, AMD Radeon R5 M320
  • Depolama: 4 GB indirme, 5 GB saklama boyutu

Zula Önerilen Sistem Gereksinimleri Kaç GB?

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bit)
  • İşlemci: Dual Core CPU 3.0 GHz
  • Bellek. 4 GB
  • Ekran Kartı: Graphics Intel HD 520, AMD Radeon R7 m260
  • Depolama. 4 GB indirme, 6 GB saklama boyutu

Zula Kaç GB Depolama Alanı İstiyor?

Zula minimum sistem gereksinimleri göz önüne alındığında indirmek için 4 GB, oyunu saklayabilmek için 5 GB boş depolama alanı gerekiyor. Önerilen depolama alanı büyüklüğüyse 6 GB’dır.

Zula Kaç GB Ram Gerekli?

Zula sistem gereksinimleri dikkate alındığında minimum 2 GB ram gereklidir. Oyunu daha rahat çalıştırabilmek için 4 GB ram önerilir.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Cyberpunk 2077 En iyi Modlar

0 (0) Bir milyon anlık oyuncuya ulaşan Cyberpunk 2077 için modlar yapılmaya başlandı. Oyun keyfinizi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir