The Witcher: Blood Origin dizisi geliyor! İşte konusu ve oyuncuları

Online dizi ve sinema içerik platformu Netflix, içeriklerine yenisini eklemeye devam ediyor. Başrolde Henry Cavill’ın yer aldığı The Witcher dizisi izleyiciler tarafından epeyce fazla sevildi. Netflix bu memnuniyetin akabinde artık de The Witcher: Blood Origin dizisine başlıyor.

The Witcher: Blood Origin canlı çekim tekniği kullanılarak 6 kısımlık bir küçük dizi olarak karşımıza çıkacak. Dizi sorumlusu Declan de Barra, yürütücü üretimci vazifesini Lauren Schmidt Hissrich ile paylaşıyor.

Andrzej Sapkowski, dizinin kreatif danışmanı olarak misyon alıyor. Hivemind’ten Jason Brown ve Sean Daniel ile Platige Films’ten Tomek Baginski ve Jarek Sawko ise öteki yürütücü üretimciler ortasında.

THE WITCHER: BLOOD ORIGIN DİZİSİ KONUSU NEDİR?

The Witcher dünyasından 1200 yıl evvel bir elf dünyasında geçen Blood Origin, vakte yenik düşmüş bir kıssayı anlatıyor. Dizi, birinci Witcher’ın kökenleriyle birlikte canavarları, insanları ve elfleri bir ortaya getiren kürelerin birleşimine ışık tutacak.

  • The Witcher dünyasından 1200 yıl evvel bir elf dünyasında geçen Blood Origin, vakte yenik düşmüş bir kıssayı anlatıyor. Dizi, birinci Witcher’ın kökenleriyle birlikte canavarları, insanları ve elfleri bir ortaya getiren kürelerin birleşimine ışık tutacak.
  • Canlı çekim tekniği kullanılarak 6 kısımlık bir küçük dizi olarak karşımıza çıkacak olan Blood Origin, Netflix’in tanınan dizisi The Witcher’in öncesini anlatacak. 
  • Laurence O’Fuarain ile birlikte dizinin başrolünde Jodie Turner-Smith yer alıyor. Turner-Smith, dizide tıpkı bir tanrıçanın sesine sahip seçkin bir savaşçı olan Éile karakterini canlandıracak. Klanını ve Kraliçe’nin koruyucusu olarak misyonunu terk eden Éile, kalbinin sesini dinleyip göçebe bir müzisyen olarak hayatta var olmaya çalışıyor. Kıta’daki büyük bir hesaplaşma, onu intikam ve kurtuluş arayışında bıçağın yoluna geri dönmeye itiyor.  
  • Dizi sorumlusu Declan de Barra, yürütücü üretimci vazifesini Lauren Schmidt Hissrich ile paylaşıyor. 
  • Andrzej Sapkowski, dizinin kreatif danışmanı olarak misyon alıyor. Hivemind’ten Jason Brown ve Sean Daniel ile Platige Films’ten Tomek Baginski ve Jarek Sawko ise başka yürütücü üretimciler ortasında.

THE WITCHER: BLOOD ORIGIN DİZİSİ OYUNCULARI BELİRLİ Mİ?

Netflix, The Witcher’ın öncesini anlatacak The Witcher: Blood Origin’in takımına katılan isimleri vakit zaman duyuruyor. Dizide Éile karakterine hayat verecek kişinin Jodie Turner-Smith olduğunu duyurmuştu.

Dizide Fjall karakterini ise Laurence O’Fuarain’in canlandıracak. Dizideki öbür oyuncular ve çıkış tarihi şimdi aşikâr olmadı.

The Witcher: Blood Origin Dizisinde Fjall Karakteri

Fjall, Kral’ı müdafaaya yemin etmiş bir savaşçı klanından geliyor. Çok sevdiği biri savaşırken kendini Fjall için feda ettiğinden beri içinde derin bir öfkeyle yaşamaya başlar. O denli bir öfke ki onun hayatla barışmasına müsaade vermez. Kurtuluş arayışındaki Fjall, düzensizlik içindeki Kıta’da bir intikam fitilini ateşlerken kendini en muhtemel müttefiklerin yanında savaşırken bulacak.

  • Netflix, 2021 Yılında Yayınlayacağı Sinemaların Listesini Yayınladı!
  • Netflix açıkladı! İşte en çok izlenen 5 orjinal dizisi

The Witcher: Blood Origin dizisi geliyor! İşte konusu ve oyuncuları yazısı ilk önce Oyuncu Haber üzerinde ortaya çıktı.

Hakkında esgec.com

Check Also

E1205t E1205y iMEi Kodları %100 Kesin

e1205t e1205y iMEi KODLARI Merhabalar Program Destek takipçileri bugün sizlere çin malı tuşlu telefonların imeil …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir