Sen Çal Kapımı 11.bölüm fragmanı yayınlandı! 10. son bölüm Sen Çal Kapımı tek parça izle..

Türkiyede insanların son zamanlarda en çok sevdiği ve insanlar tarafından en sevilen dizileri arasında yer alan fenomen dizi Sen Çal Kapımı, 10. yeni bölümüyle oldukça keyifli bir bölümü geride bıraktı. FOX TV’nin yeni yayınlanan dizileri arasında yer alan başrolde Hande Erçelin ve Kerem Bürsin’in oynadığı dizinin son bölümünde Selin ve Ferit’in evlenme kararı Serkan ve Eda’yı altüst etti ve ortalık karıştı.
Haberimizin konusu olan Sen Çal Kapımı 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

 

FOX TV’nin yeni dizisi kısa süre içerisinde binlerce insan tarafından benimsendi ve sevildi, Sen Çal Kapımı dizisi 10. yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölümü daha sahne oldu. Peki Çarşamba günlerinin sevilen dizisinin yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı?

SEN ÇAL KAPIMI 10. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Selin ve Ferit’in evlenme kararı Serkan ve Eda’yı altüst ediyor. Ferit, holding işlerine de karışmaya başladı. Serkan, Ferit’i bir an önce saf dışı bırakmaya çalışıyor. Eda “Biz de evlenmeye karar verdik” yalanını uydurunca, dörtlü sık sık birlikte vakit geçirmeye başlıyor.

Ayfer ve Aydan tarafında ise evlilik haberiyle çeşitli sinir krizleri geçiriliyor. Serkan’ın asıl derdi Eda’nın hayatından çıkmaması. Ama Eda’nın onu sevmediğinden emin. Eda ise Serkan’ın Selin evlendiği için üzüldüğünü sanıyor. Bu arada Ferit, holdinge bütün dengeleri bozacak bir ortak getiriyor.

 

SEN ÇAL KAPIMI 10. BÖLÜM İZLEME LİNKİ

Sen Çal Kapımı 10. bölüm izleme youtube üzerinden paylaşıldığı gibi esge.com olark bizde sizler ile paylaşacağız!

Hakkında esgec.com

Check Also

2000’lerin sevilen oyunu Prince of Persia: The Sands of Time’ın remake’i 2022 yılında çıkacak

Yayıncılığını Ubisoft’un yaptığı, geliştiriciliğini ise Ubisoft Pune ve Ubisoft Mumbai’nin yaptığı Prince of Persia: The Sands of Time …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

smm panel instagram takipçi satın al