PUBG Mobile Sürüm Hatası Çözümü (2021)

PUBG Mobile Sürüm Hatası ile karşılaşan oyuncular için yeni ve eski tüm sürümlerde görülen global hataları çözüme kavuşturuyoruz. 2021 yılında oyuna girerken PUBG Mobile sürüm hatası ile karşılaşırsanız burası işinize çok yarayacak. Genellikle bu sorun Türkiye sunucularında görüldüğü gibi son zamanlarda Çin ve Vietnam gibi farklı sunucularda da görülmeye başlamıştır. Hazırladığımız bu rehber sayesinde 2021 yılı içerisinde yine böyle bir sürüm hatası ile karşılaştığınızda neler yapabileceğinizi bilir duruma geleceksiniz.

Mobil oyun sektörünün büyümesi ve gelişmesi oyuncuların yararına bir durum fakat geliştirilen oyunlar doğru şekilde tasarlanmayınca çok can sıkıcı hatalarda görülebiliyor. Genellikle bu oyunda görülen bu hata türü kullanıcıların herhangi bir suçu olmadan ortaya çıkan bir türdür. PUBG Mobile oyununa gelen güncellemenin ardından oyuna giriş yapmaya çalışan oyuncular PUBG Mobile evrenine dalmaya çalışırken sürüm hatası ile karşılaşıyor ve tüm hevesleri kursaklarında kalıyor. 2021 yılında bu tip içerikler fazla olmadığı için bizde bir çözüm yöntemlerini bir arada bulabileceğiniz içerik hazırlamak istedik.

Genellikle bu sorunun en az göründüğü cihazlar iPhone oluyor. PUBG Mobile Sürüm Hatası İOS için bir çözüm arıyorsanız İnternette bununla ilgili kaynaklar oldukça azdır. Bu yüzden işinize yarayabilecek en doğru ve yeni çözümleri aşağıda sizlere sunmak istedik. Eğer yöntemler işinize yaramadıysa bize bildirebilir ve yeni yöntemler aramamızı sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda Android işletim sistemli mobil akıllı cihazlarda da bu hatalar çok sık görülmez. Fakat yine de böyle bir hata alıyorsanız resmi kaynaklardan yine bir sonuç bulamayacaksınız. PUBG Mobile Sürüm Hatası Android için sizlere verdiğimiz çözümler tamamen deneme ve yanılma yöntemleri ile bulunmuştur.

Oyuncuların bir çoğu bu hatayı tek bir sebepten almamaktadır. Birden fazla kaynaktan sebep olabilecek bu hatadan kurtulmak için yine yapmanız gereken önemli adımlar bulunuyor. Özellikle PUBG Mobile Sürüm Hatası PC (Bilgisayar) için bir çözüm arıyorsanız aşağıdaki adımları eksiksiz uyguladığınızdan emin olun. Aksi halde hatayı çözemez ve karşılaşmaya devam edersiniz. PUBG Mobile Eski Sürüm Hatası bu problemlerin aralarında en çok öne çıkan oluyor, aynı zamanda yeni sürüm hatası da yine oyuncuların en çok gördüğü sürüm hatalarının başında gelmektedir. Tüm bunlar için yaptığımız araştırmalarımız devam edecek. 2021 yılı boyunca oyuna gelecek yeni güncellemelerin ardından görülebilen PUBG Mobile yeni sürüm hatası veya eski sürüm hatası gibi problemleri kesin çözüme ulaştıracak bilgileri yenileyeceğiz.

Popüler hayatta kalma oyunu ülkemizde olduğu gibi tüm dünyada da popüler olarak oynanmaktadır. Türkiye deki oyuncular genellikle yurtdışı için açılan diğer versiyonları da oynamaktan kaçınmıyorlar. Bunun sebebi farklı versiyonların o halka ve kültüre göre güncellemeler getirmesinden kaynaklanıyor. PUBG Mobile Vietnam Sürüm Hatası ile karşılaşmaktalar. Ülkelere göre yeni oradaki versiyonuna ayrı güncellemeler getiren bir oyundan bahsediyorsak en büyük kültürlerden bir tanesine sahip olan Çin’i unutmamak lazım. PUBG Mobile Çin Sürüm Hatası da yine oyuncularımızın en çok gördükleri farklı versiyonlarda karşılaşılan hatalardan bir tanesidir ve yazımızda buna da yer ayırdık.

PUBG Mobile Sürüm Hatası

PUBG Mobile Sürüm Hatası için verdiğimiz çözüm yöntemlerini uygulamadan önce hangi işletim sistemine sahip cihaz kullandığınız oldukça önemli. Verilen İOS, Android ve Bilgisayar (PC) versiyonları için oyunu geliştirme aşamalarında farklı kodlama dilleri kullanılmaktadır. Bu yüzden görülen hata aynı olsa da çözüm yöntemleri cihazdan cihaza değişmektedir. 2021 yılı boyunca sorunla ilgili araştırmalarımız devam edecek ve sizlerin işine yarayacak bilgiler sunmaya çalışacağız.

PUBG Mobile Sürüm Hatası
PUBG Mobile Sürüm Hatası

İOS

İOS işletim sistemli iPhone cihazlarınız uygulama mağazalarına girin. Orada PUBG Mobile oyununu bulup güncellemeniz yetecektir. Sürüm hatası alan çoğu İOS kullanıcı bu yöntemle hatadan kurtulmuştur. Aynı zamanda oyunu onara da bilirsiniz.

Android

PUBG Mobile Sürüm Hatası için Android cihazlarınızda ayarlar ve uygulamalara girmeniz gerekiyor. Ardından PUBG Mobile oyununa ait verileri ve ön belleği temizleyin, daha sonrasında tekrar oyunu açın. Bu basit yöntem tekrar sorunsuz oyun deneyimi yaşamanızı sağlayacak

Bilgisayar (PC)

Tencent Games tarafından geliştirilen resmi emulator ile Bilgisayar (PC)’de PUBG Mobile oynarken sürüm hatası aldıysanız bu sorun İnternet bağlantınızdan kaynaklıdır. İnternetinizin doğru ve sorunsuz çalıştığından emin olun, cihazınızı da yeniden başlatabilirsiniz.

PUBG Mobile Eski Sürüm Hatası

PUBG Mobile Eski Sürüm Hatası, oyuna yeni bir güncelleme geldiği zaman gerçekleşmediği taktirde karşılaşacağınız bir hatadır. Bunun için yapmanız gereken farklı bir hesapla oyuna giriş yapmayı denemek, daha sonrasında oyun içi güncellemeleri yapıp tekrar hatayı aldığınız hesabınızla giriş yapabilirsiniz. Eski Sürüm hatası ile ilgili PUBG Mobile tarafından sunulan resmi bir çözüm bulunmamaktadır.

PUBG Mobile Eski ve Yeni Sürüm Hatası
PUBG Mobile Eski ve Yeni Sürüm Hatası

PUBG Mobile Yeni Sürüm Hatası

PUBG Mobile Yeni Sürüm Hatası, oyuna gelen yeni güncellemelerin yapılmadığı taktirde göreceğiniz hata türüdür. Bunun için uygulama mağazasına girerek oyunu manuel şekilde güncellemeniz gerekiyor. Bazen verinize bağlı olduğunuz zamanlar güncellemeler otomatik yapılmaz öyle bir anda izin gerekir, tekrar İnternetinize bağlandığınızda da bu güncelleme olmaz. Uygulama mağazasından oyunu güncelledikten sonra yeni sürüm hatası ile karşılaşmadan PUBG Mobile oyununa giriş yapabilirsiniz.

PUBG Mobile Global Sürüm Hatası

PUBG Mobile Global Sürüm hatası herkes de görülen bir hata çeşididir. Bunun için yapabileceğiniz bir çözüm bulunmaz. Her oyuncunun karşılaştığı bu hatayı çözebilmek için tek yapmanız gereken beklemek olacaktır. PUBG Mobile teknik ekibi hatayı çözer ve daha sonrasında global sürüm hatasıyla karşılaşmazsınız.

PUBG Mobile Vietnam ve Çin Sürüm Hatası

PUBG Mobile Vietnam ve Çin Sürüm Hatası
PUBG Mobile Vietnam ve Çin Sürüm Hatası

PUBG Mobile Vietnam Sürüm Hatası veya Çin Sürüm Hatası oldukça sık karşılaşılan hatalardan bir tanesidir. Bunlar için çözüm uygularken yukarıda verdiğimiz yöntemlerden yararlanabilirsiniz.

Hakkında esgec.com

Check Also

E1205t E1205y iMEi Kodları %100 Kesin

e1205t e1205y iMEi KODLARI Merhabalar Program Destek takipçileri bugün sizlere çin malı tuşlu telefonların imeil …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir