PUBG DBS Öğesi Nedir?

0
(0)

PUBG DBS ögesi, tüm oyuncular tarafından bilinmeyen ancak oyun hakkındaki sohbetlerde bazen adı geçen ögelerden biridir. Uzun zamandır oyunda olmasına rağmen çok fazla tanınmayan öge, maç esnasında oldukça faydalı olabiliyor. Ögenin faydalı olduğunu öğrenen oyuncular, ne olduğunu çok merak ediyor.

PUBG, geliştiricileri tarafından sık sık güncellenir. Güncellemelerde genellikle oyuna yeni ögeler eklenir. 4.3 güncellemesiyle oyuna DBS eklendi. Bu yazımızda PUBG DBS ögesi nedir açıklayacağız.

PUBG DBS Ögesi Özellikleri Nedir?

PUBG DBS ögesi, oyundaki pompalı tüfeklerden birisidir. Yakın mesafede öldürücü niteliğe sahip olan DBS, oyundaki en iyi pompalı tüfek olarak adlandırılabilir. DBS, 14 adet 12-gauge mermi alabilir ve mermi dolum hızı çok yüksektir. Bir pompalı tüfek olmasına rağmen mermilerinin hızlı biçimde dolabiliyor olması, oyuncuların DBS kullanmak isteğini arttırır.

DBS seri atış yapabilme özelliğine sahiptir. Yakın mesafede DBS’den çıkan seri mermiler düşmanı kısa sürede öldürür. Yakın mesafede sıcak çatışma seven oyuncular bu silahı kullanarak avantaj elde edebilir.

DBS’ye holografik, lazer nişangah, 2x dürbün ve 6x dürbün takılabilir. Yakın mesafede etkili olduğu için bu silahı lazer nişangah veya 2x dürbün ile kullanmak daha doğru olur. 6x dürbün ile uzaktan atılan atışlar isabetsiz olabilir. DBS’nin uzak mesafelerdeki atışları diğer pompalılara göre oldukça iyidir. Sabit noktalardan yapılan dengeli atışlarla yüksek sayıda leş elde edilebilir.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Cyberpunk 2077 En iyi Modlar

0 (0) Bir milyon anlık oyuncuya ulaşan Cyberpunk 2077 için modlar yapılmaya başlandı. Oyun keyfinizi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir