Popüler Analist, Elon Musk’ın Yarattığı Fiyat Hareketliliğinin Ardından Bitcoin (BTC) Yatırımcılarını Uyardı

0
(0)

Kripto para trader’ı ve analisti Michaël van de Poppe, geçtiğimiz günlerde Elon Musk’ın yarattığı fiyat hareketliliği hakkında konuştu. Van de Poppe, attığı bir tweet ile 113.500 takipçisine, haberlere dayalı Bitcoin yükselişlerini kovalamanın en iyi yatırım stratejisi olmadığını söyledi:

“Portföyünüzü Elon Musk’un söylediği şeye veya insanların söylediklerine veya olanlardan dolayı gördüğünüz herhangi bir şeye göre ayarlamak -bunu Hollanda gazetelerinde de görüyorum- strateji değildir. Girişlerinizi geçmiş fiyat hareketlerine göre belirlemelisiniz.”

Bir Daily Hodl haberine göre popüler analist, Bitcoin (BTC) için beklediği düzeltme senaryosunu, Elon Musk’ın kripto para birimine verdiği destekten sonra da sürdürüyor. Van de Poppe, Şubat ayında Bitcoin’in (BTC) 30.000 doların altına gerilemesini ve boğa koşusu Mart ayında devam etmeden önce ise 25.000 dolar seviyesine düşmesini beklediğini söyledi:

“Kısa vadede, hala bir düzeltme olmasını bekliyorum… 38.000 dolara doğru büyük bir sıçrama gördük. Ancak elimizde 34.500 dolar da yok. Daha geniş bir zaman aralığında bir değişim yok. Hala piyasa için sağlıklı ve organik olacak bir düzeltmenin gerçekleşmesini beklediğimiz bu planın içindeyiz.”

populer analist elon muskin yarattigi fiyat hareketliliginin ardindan bitcoin btc yatirimcilarini uyardi 1

Van de Poppe hala Bitcoin (BTC) için aşağı yönlü bir fiyat haraketi beklemesine rağmen, anonim bir trader ve analist olan Capo, BTC’de düzeltmenin bittiğine inanıyor.

Kaynak : https://www.coinkolik.com/populer-analist-elon-muskin-yarattigi-fiyat-hareketliliginin-ardindan-bitcoin-btc-yatirimcilarini-uyardi/

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Cyberpunk 2077 En iyi Modlar

0 (0) Bir milyon anlık oyuncuya ulaşan Cyberpunk 2077 için modlar yapılmaya başlandı. Oyun keyfinizi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir