PlayStation 5: DualSense’in kutu açılışı

0
(0)

Bugün YouTuber Austin Evans’ın kutu açılışı videosu sayesinde PS5’in yeni DualSense kolunu en yakından inceleme fırsatı bulduk.

DualSense‘in bazı tanıdık PlayStation özelliklerine sahip olduğunu zaten biliyorduk. PS4’ün DualShock 4’ündeki gibi ortasında bir dokunmatik yüzey bulundurması gibi.

Evans, kolu bir PS5 ile kullanmadı bu yüzden DualSense’in yeni dokunsal geri bildirimi ve uyarlanabilir tetikleyicileri iş başında göremiyoruz. DualSense‘in kutusunda yalnızca PS5 ile uyumlu olduğunu belirtmesine rağmen Evans, kolu bir kabloyla bilgisayarına ve kablosuz olarak bir Google Pixel 5’e bağlamayı başardı. Microsoft’un yeni xCloud bulut oyun hizmetinde bir oyun bile oynayabildi.

Evans ayrıca DualSense’i sökerek kolun içindeki devreye bir göz attı ve 1.560mAh bir bataryaya sahip olduğunu ortaya çıkardı.

Ve özellikle harika bir ayrıntıda DualSense‘in arkasında, PlayStation’ın sembolleşmiş üçgen, kare, daire ve x düğmelerinin aslında küçük versiyonları olan küçük kabartmalar olduğunu keşfetti.

Genel olarak, DualSense,  DualShock 4 için oldukça iyi bir güncelleme gibi görünüyor. DualSense ve PlayStation 5 resmi olarak 12 Kasım’da satışa çıkıyor.

 

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Çağatay Ulusoy’un ‘Menajerimi Ara’ Dizisindeki İmajı Olay Oldu

0 (0) Star Tv ekranlarında yayın hayatına başlayan yeni dizilerden ‘Menajerimi Ara’nın yeni bölüm fragmanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir