Pasha Fencer APK

0
(0)

Pasha Fencer Hileli Mod APK indir, Can Yaman’ın reklam yüzü olduğu Android Savaşçı oyunu Android marketlerde yerini aldı! Tüm Dünya genelinde aktif olarak 50 milyon oyuncunun oynadığı dikey RPG oyunu Türk oyuncuları bekliyor.

Arkadaşlarınızla beraber oyunun zevkini en üst seviyede çıkarın. Düşmanlara karşı birlikte kılıçlarınızı çıkarın ve zafer kazanmak için beraber hareket edin.

Pasha Fencer APK  Hediye Kodları

Pasha Fencer Oyunu Ön kayıt ile elde edilebilen özellikler:
Kral Balonu
Lakap
2x EXP İksiri
B-Elmas
Sikke
Çevrimdışı AFK Kartı
Eğitim Parşömeni

Pasha Fencer MOD APK

Türk oyunculara özel hediye kampanyaları hala devam ediyor. Türkiye için özel hazırlanan skinler oyuna giriş yapar yapmaz sizin olacak. Bu özel kostümü kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra elde edilebilir. Bunların yanı sıra özel ön kayıt hediyesi , hediye kodu ve 10 devamlı çekme şansına da sahip çıkacaksınız.

Harika özellikleri ile şaşırtıyor. İlk dikey RPG oyunu olmasının avantajı şudur, dikey kullanıcı sayfası sizlere tek elle oynayabilmenizi sağlayacak. Elleriniz artık oyun oynarken ağrımayacak.

Oyuncu karakteri ile sunucular arası savaşlara katılabilecek, işte bu gerçek bir çılgınlık. Arkadaşlarınızla ittifak birlikleri oluşturabileceksiniz, birlikte hareket ederek daha çok düşmanı yenebilirsiniz. Görevleri takip edin ve görevleri yerine getirerek görev eşyalarını kazanın. Oyun en üst seviye görüntü kalitesi ve ses kalitesi ile iyileştirilmiştir.

Pasha Fencer APK yazısı ilk önce İndirFullAPK.com üzerinde ortaya çıktı.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Car Parking Multiplayer V4.7.3 indir

0 (0) Full Ücretsiz Car Parking Multiplayer V4.7.3 APK indir Car Parking Multiplayer V4.7.3 APK …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir