Nulls Brawl Stars APK Son Sürüm indir
Nulls Brawl Stars APK Son Sürüm indir

Nulls Brawl Stars APK Son Sürüm indir 32.170 Mod Güncell Sürüm indir

Merhaba sevgili okuyucularımız, bugün sizler için hazırlamış olduğumuz Nulls Brawl Hileli Son Sürüm Apk ile karşınızdayım. Son zamanların ve insanların en çok konuştuğu oyun olan Null Brawl Stars Hileli Mod oyunu olan Brawl Stars beraberinde en çok hile üzerinde çalışılınan oyunlar arasına girmeyi başardı. Sizlere bu yazımızda null brawl stars 31.170 En son sürümünü sizlere hileli bir şekilde sunmaya çalışacağız  null brawl stars ile ilgili tüm detaylar bu yazımızda yazıldı ve hazırlandı pür dikkat okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Alt taraftaki linkten direk olarak indirip kurabilirsiniz. Nulls Brawl Hileli Son Sürüm Apk

Nulls Brawl Stars

Nulls Brawls oyunu orjinalden farksız olarak oyuncular tarafından geliştirilen online düellolu özel sunucu olarak geçmiştir. Oyun içerisinde hiçbir şekilde sınır olmadan olarak hareket edebiliyorsunuz. İnternette yayılmasıyla birlikte sadece APK üzerinden erişim sağlanmaktadır. Nulls Brawl Stars içerisinde sınırsız altın ve elmas hilesi barındırıyor. Gelen kullanıcılar içeride ücret ödemeden özgür bir şekilde hareket edebiliyor.

Nulls Brawl Stars İlk Bakış

Kendi oyunundan fark olarak istediğiniz gibi kutu, karakter, kostüm gibi özelliklere erişebiliyorsunuz. Düello sistemi ise kendi oyunundan tam hızlı olarak işliyor. Sınırsız olarak kupa kasmanızı sağlayan oyun ile işin eğlencesi kullanıcıya kalmış durumda. Eğer oyunda sonsuz bir döngü istiyorsanız tam size göre olacaktır.
Nulls Brawl Stars Modları

Oyunun pek farklı modu bulunmaktadır. Oyunda sınır olmamasıyla birlikte sizler için eğlenceli vakit geçirme şansı olacaktır. Oyunun modları;
Ödül Avı Modu 3 VS 3 Oyuncu: Rakipleri avlayarak yıldız kazanın. Yok edilme yaşarsanız ödülünüz düşmana geçer. Bu şekilde savaşarak en yüksek yıldızı kim toplarsa takım kazanıyor.
Elmas Kapmaca Modu 3 VS 3 Oyuncu: Rakip takımla birlikte elmas savaşına giriyorsunuz. Her katledilen oyuncudan elmas düşüyor. Elmasları toplayarak 10 elmasa ulaşmanız gerekiyor. Toplanan elmas ilk kim yaparsa takım kazanıyor.
Hesaplaşma Tek/Çift Oyunculu: Bu moda arena diyebiliriz. Herkesin tek olduğu ya da arkadaşınızla olduğu maç türü. Son savaşta kim kalırsa kazanan oluyor.
Soygun 3 VS 3 Oyunculu: Rakip kasayı ele geçirmeye çalışırken bir yandan da kendi kasanızda korumak zorundasınız. Taktikli bir oyun modu olan gizlilik ya da savaşmayı tercih etmek size kalmış durum.
Savaş Topu 3 VS 3 Oyunculu: Rakibinizle futbol oynayın. Karşı takımdan önce gol atarak galibiyeti kazanın.

Nulls Brawl Star Nasıl Yüklenir?

 

Nulls Brawl Star oyun geliştiriciler tarafından sunulduğu için Play Store ya da marketler de bulunmamaktadır. APK Dosyasını indirerek telefonunuza yükleyebilirsiniz. Telefonunda uygulama yükleme izinleri ayarlamanız gerekir. İndirdiğiniz başka sitelerden apk dosyaları telefonunuza virüs yayabilir. Buna dikkat ederek Nulls Brawl Star oyununu yükleyin.
Nulls Brawl Stars Kolay Rütbe Atlama

Nulls Brawl Stars içerisinde bulundurduğu özgür ortamda kolay karakter kasma imkânı bulundurmaktadır. Her oyun sonrasında alınan ödüller sayesinde rütbenizi kısa süre içerisinde üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

Nulls Brawl Stars Karakter Açma

 

Oyunda karakterler kutular üzerinden geliyor. Karakterleri açmak için sınırsız altın ve elmas özelliği sayesinde açabilirsiniz. Sürekli açılan karakterler sayesinde gelişimi tamamlayabilir yeni karakterleri dilediğiniz gibi tadabilirsiniz. Açılan karakterleri de rütbe kasarak seviyesini yükseltebilirsiniz.

 

Nulls Brawl Stars – Brawl Stars Farkı

Ana oyundan birçok fark bulundurmaktadır. Ana oyunda size karşı bekletme sınırlı hareket etme ve ödüllerin sınırlı verilmesinden dolayı karakterlere ulaşma ihtimali de az oluyordu. Ayrıca ekstra olarak ilerletmeniz için oyuna para yatırmak da gerekir. Oyunda kostüm, renk gibi özellikleri getirmeniz için bütçe ayarlamanız gerekebilir. Nulls Brawl Stars bu tür olayları beklemek istemeyen kullanıcılara karşı en iyi çözüm olarak gözüküyor. Her karakterin açma imkânı kostümlere anında erişim sağlanabiliyor. Ancak bu sınırsız imkanlarda gelişme kademesini sıkabilir. Sürekli olarak sınırsız olması oyunda çok vakit geçirmeye yol açacaktır. Ana oyunda öde kazan sisteminde diğer oyuncuların da önüne geçme şansınız bulunuyor. Nulls Brawl Stars da herkes neredeyse eşit durumda olma durumu ile yer almasıyla biliniyor. Oyuncular iki oyun arasında kendi seçim tarzına göre hareket ederek oynamaya başlayabilir. Uzun süreli oyuncular genelde yeni oyuna doğru gitmeye başladı. Verilen sınırsız özgür sistem oyunculara daha iyi hitap ediyor.

 

 

 

 

 

 

Null Brawl Stars oyununda, oyuncuları kendine bağlayan yanı oyunu akıcı kılan özelliklerinden biri de farklı farklı savaşçıların olması ayrıca bu savaşçılarla farklı farklı birçok haritada savaşabilme olanağı sağlaması. Kesinlikle dikkat etmeniz gereken bir husus var ! Savaşçı karakterinizi güçlendirmeden savaş haritasına girmeyin. Unutmamalısınız ki sizin rakipleriniz sizden çok daha güçlü ve stratejik oyun sergileyebilirler. Bunun karşısında durmanız ve yenilmeyerek onlara daha güçlü olduğunuzu kanıtlamanız gerek.

Null Brawl Stars oyunu aklınızı başınızdan alıcak, sizi bir müptezele çevirecek tam bir bağımlılık oyunudur!

Özellikler: Özel sunucu Nulls Brawl Stars

 • Tümünün kilidini aç Brawlers en Nulls Brawl Star
 • Kutu açılması
 • Mega kutu dahil
 • Kalıcı sunucu
 • Sınırsız taşlar
 • Sınırsız para
 • kilidini açmak Brawler kutuların
 • Kendi klanınızı yapın
 • Yıldız Gücü Eklendi
 • Gerçek zamanlı 3v3 savaşları
 • İpuçlarını paylaşmak ve birlikte savaşmak için kendi kulübüne katıl ya da diğer oyuncularla başla
 • Oyuncular tarafından tasarlanan haritalar, yeni arazileri kontrol etmek için yerine getirilmesi zor bir amaç öneriyor
Nulls Brawl Stars APK Son Sürüm indir
Nulls Brawl Stars APK Son Sürüm indir

Nulls Brawl APK indir 2021

Nulls Brawl Stars APK indir 2020 için android versiyonuzun en az 4.3 olması gerekmektedir.Sizler için sürekli güncellediğimiz Nulls Brawl APK aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

Hile siteleri için yazdığımız yazıya buradan ulaşabilirsiniz, okumanızı tavsiye ederiz.Okuduktan sonra anlayacaksınız en iyi seçenek olan Null’s Brawl kalıyor.

 

Brawl Stars is one of the most popular online action games at present. The thing is that if you want to mod it or play with cheats you’re going to have trouble because, just like in other online titles of the likes of Clash of Clans, you won’t be able to without risking a ban.

A private Brawl Stars server

However, Null’s Brawl is a private server that allows us to play with all the game’s improvements, including new brawlers that would usually cost us loads of money to unlock them or their additional equipment. And you can play against bots or join a club or clan, even allowing you to create your own one with your friends. There are also game rooms where you can find other users of this Brawl Stars MOD.

Therefore, if you want to play Brawl Stars with all its new features and enhancements on a private server, don’t hesitate to download this APK: unlimited gems, endless keys, boxes ready to be opened, unlocked brawlers… all in all, just as if it were an app to patch Brawl Stars.

 

Nulls Brawl Stars Nedir?

Supercell hile için politika olarak çok sert müdahaleler de bulunabiliyor.Null’s Brawl Stars ile oyun içinde tüm savaşçı ve ekipmanlarının kilidini açık olarak bulabilirsiniz. Bunlar da yetmiyor ise diğer oyuncularla bile oynayabileceğinizi bilmeniz Nulls Brawl stars oldukça cazibeli hale getiriyor.

 

 1. Hesaplaşma Haritası : Bu haritada herkes tek tabanca. Bireysel olarak gücünü göster sona kal ve kendini kanıtla.
 2. Soygun Haritası : Hırsız mısın ? Yoksa korumacı mı ? Çalıp kazanmak mı ? Koruyup kazanmak mı ? Risk SENİN !
 3. Ödül Oyunu Haritası : Rakibini yenersen Baş Tacı Sensin . Olur da ölürsen başındaki bütün yıldızları kaybedersin.
 4. Savaş Topu Haritası : Futbol severler unutulmadı. Öncelik 2 gol yemeden 2 gol atman. Ayak kası mı beyin kası mı !
 5. Elmas Kapmaca Haritası : Takım oyunun ön planda olduğu bir harita teksen hiçsin. Bir takıma sahipsen her şeyi başarabilirsin.
 6. Şampiyona Haritası : E-Sporcu musun ? Öyle düşünüyorsan hodri meydan

Nulls Brawl 2021

Nulls Brawl 2020 yılında başımıza gelmiş en güzel şeylerden bir tanesi olabilir. Nulls Brawl 2020 versiyonları için yukarıda bulunan içerikler kısmından son sürüm versiyonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nulls Brawl Happymod 2021

Sınırsız sayıda altın ve kostümün yanı sıra tüm karakterlerin açık olduğu Null’s Brawl Happymod herşeye ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Nulls Brawl Stars APK Son Sürüm İndir

Şuan Nulls Brawl Stars APK son sürümü 32.170’dır.Son güncellemeyle beraber bu versiyonu oynanabilen versiyondur. Aşağıda bulunan versiyonlardan neyin yeni olduğunu öğrenebilir son sürümü indirebilirsiniz.

Nulls Brawl Happymod 2021

Sınırsız sayıda altın ve kostümün yanı sıra tüm karakterlerin açık olduğu Null’s Brawl Happymod herşeye ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Nulls Brawl 32.170 Apk İndir

Nulls Brawl 2021 oyununu apk ile birlikte daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Oyundaki özellikleri açmayı beklemekten ve taşlar biriktirmekten sıkılıyorsanız apk indirerek hızlı bir gelişim elde edebilirsiniz.

Nulls Brawl 32.170 apk’sını kullanmak için öncelikle cihazınıza indirmeniz gerekmektedir. Bazı sitelerde yer alan apk dosyaları bozuk çıkabiliyor, bu duruma dikkat edin. Apk dosyasını indirdikten sonra yönergeleri takip ederek kurulumu gerçekleştirin.

 

Nulls Brawl Stars APK Son Sürüm İndir

Şuan Nulls Brawl Stars APK son sürümü 31.96’dır.Son güncellemeyle beraber bu versiyonu oynanabilen versiyondur. Aşağıda bulunan versiyonlardan neyin yeni olduğunu öğrenebilir son sürümü indirebilirsiniz.

Nulls Brawl 21.66 Apk İndir

Nulls Brawl 2021 oyununu apk ile birlikte daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Oyundaki özellikleri açmayı beklemekten ve taşlar biriktirmekten sıkılıyorsanız apk indirerek hızlı bir gelişim elde edebilirsiniz.

İndir

 

 

Yeni özellikler 21.66 apk ile ulaşılır hale geldi. İşte 21.66 apk’da yer alan bazı özellikler:

 • Yeni efsanevi Brawler olan Sandy oyuna dahil oluyor.
 • Kupa yolunda 1600 kupada yeni tekli etkinliklerin kilidi açılıyor.

Brawl Stars Nulls Mod Android İndir v27.269

Brawl Stars Nulls Mod Android İndir v27.269 yerine aşağıdaki en son güncel versiyonunu indirebilirsiniz.Nulls brawl 27.269 eski bir sürümdür aşağıdaki en yeni versiyonu indirebilirsiniz.

Nulls Brawl 29.258 APK İndir

29.258 apk’sını kullanmak için öncelikle cihazınıza indirmeniz gerekmektedir. Bazı sitelerde yer alan apk dosyaları bozuk çıkabiliyor, bu duruma dikkat edin. Apk dosyasını indirdikten sonra yönergeleri takip ederek kurulumu gerçekleştirin.

Nulls Brawl 30.231 APK İndir

Nulls Brawl 30.231 apk stars versiyonudur.Aşağıda verdiğimiz google drive linkinden indirebilirsiniz.

İndir

Nulls Brawl Stars 31.84 AÇIKLAMASI

Brawl Stars yeni sürümünde Lou geldi. Ek dosyalar kısmından yeni en son sürüme ulaşabilirsiniz. Agresif tarafınızı ortaya çıkarmak ister misiniz? Bu devasa kavga dövüş oyununda sonuna kadar takım tabanlı bir savaşa girmek için Brawl Stars mod APK’sini indirin. Kilidi açılacak tonlarca dövüşçüyle, bu destansı oyunu arkadaşlarınızla ve düşmanlarınızla çevrimiçi oynamayı seveceksiniz.

Nulls Brawl 31.84 Apk indir Amber Elmas Hilesi Son Sürüm

Kim arada bir muazzam bir yumruk atmak istemez ki? Brawl Stars’ta, aksiyonu sokaklara çıkarır ve rakiplerinizi alt etmek için arkadaşlarınızla takım olursunuz. 3V3 dövüşleri oynayın veya daha fazla aksiyon almak için devasa Battle Royale moduna dalın.

Yeni Nulls Brawl 31.84 Apk Son Sürüm

Her biri kendi benzersiz silahlarına ve imza hareketlerine sahip, kilidini açacak çok sayıda kavga var. Çeşitli oyun modlarında sizi saatlerce eğlendirecekler.

Nulls Brawl 31.84 Apk Özellikleri

İçinizdeki karanlık tarafı şimdi serbest bırakın ve bu inanılmaz eğlenceli ve bağımlılık yapan oyunu mobil cihazlara indirin.

Nulls Brawl Apk Sınırsız Altın Elmas Hilesi Nasıl Yapılır

Android Oyun ve Uygulama Platformundaki En Güncel ve Mod’lu Apk Android Oyun ve Uygulamaları sitemizden indirebilirsiniz. Andromama.com adresinden indirdiğiniz apk formatındaki android oyun ve uygulamalar güvenlik ve test çalışması yapıldıktan sonra siteye yüklenmektedir.

Nulls Brawl 30.242 APK Amber

Brawl stars private serverları olan özelleştirilmiş Nulls Brawl 30.242 apk versiyonuyla birlikte oyuna yukarıda gördüğünüz kostümler ve amber eklenmiştir.

Özellikler :

 • Yeni Brawler Amber eklendi
 • Yeni kostümler eklendi

Ara yama olan Null’s Brawl 30.242 buradan ulaşabilirsiniz.

Null’s Brawl 31.81 APK

Null’s Brawl 31.81 Apk son sürüm Brawler Lou olan versiyonu aşağıda bırakmış olduğumuz bağlantıdan indirebilirsiniz.Külah fırlatarak rakiplere hasar veren lou oynamak için beklemeyin.

Nulls Brawl Stars APK Son Sürüm indir 2021 30.242 31.96 Amber Lou Güncel
 • Yeni karakter lou eklendi
 • King Lou kostümü eklendi
 • Bellhop Mike kostümü eklendi
 • Sally Nani kostümü eklendi
 • Choco Piper kostümü eklendi
 • Cony Max kostümü eklendi

31.81 APK Son Sürüm indirmek için bağlantıya tıklayınız.

Nulls Brawl Stars 31.84 İndir

Bugün yapılan bakımla birlikte Brawl Stars versiyon 31.84 yayınlanmıştır, bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

Nulls Brawl Stars 31.96 Son Sürüm İndir Lou

Yeni çıkan kostümler eklenmiştir. Kromatik lou eklendi.

– Yeni Chromatic Brawler: Lou!
– Özel Görünümler: Belboy Mike ve King Lou

Nulls Brawl 2021 Son güncel versiyonu 31.96 APK’yı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Nulls Brawl Stars 32.142 Son Sürüm İndir Byron Edgar

Nulls Brawl yakında bu sayfada mevcut olacak. Edgar ve Byron oynamak isteyenler aşağıda bıraktığımız özel FHX Brawl sunucusu indirilebilir.

Özel FHX Brawl Sunucu indir 1 ( Edgar ve Byron aktif)

Özel FHX Brawl sunucusu indir 2 ( Edgar ve Byron aktif)

Nulls Brawl Stars 32.142 versiyonu yakında eklenecektir.

Edgar

 • Saldırı – İki kez isabet eden çok kısa menzilli bir saldırı. Edgar, verdiği hasarın %25’i kadar iyileşir.
 • Süper – Edgar, kısa bir mesafeye atlar ve bunun sonunda ekstra hareket hızı kazanır. Süperi zamanla yavaşça dolar (Darrly’a benzer şekilde)
 • Aksesuar – Yavaş Süper dolum hızı 3 saniyeliğine %700 artar.
 • Yıldız Gücü – Edgar Süperini kullandığında indiği yere yakın düşmanlara 1000 hasar verir.

Byron

 • Saldırı – Düşmanlara zamana yayılmış bir hasar, takım arkadaşlarına ise iyileştirme etkisi sağlayan uzun menzilli atışlar yapar. Both of these effects can stack on the same target as many times as they are hit.
 • Süper – Anında patlayan ve düşmanlara zarar, takım arkadaşlarına iyileştirme sağlayan bir şişe fırlatır.
 • Aksesuar – Şarjörünü boşaltır ve 3 saniye boyunca saniyede 800 puan iyileşir.
 • Yıldız Gücü – Süperi, 9 saniye boyuna düşmanların herhangi bir kaynaktan %50 daha az sağlık almasına neden olur. Bu aynı zamanda hasar görmeden gerçekleşen normal sağlık yenilenmesini de etkiler.

Nulls Brawl 32.153 APK İndir

Nulls Brawl 32.153 yakında bu sayfada mevcut olacak. Edgar ve Byron oynamak isteyenler aşağıda bıraktığımız özel FHX Brawl sunucusu indirilebilir.

Özel FHX Brawl Sunucu indir 1 ( Edgar ve Byron aktif)

Özel FHX Brawl sunucusu indir 2 ( Edgar ve Byron aktif)

Nulls Brawl Stars 32.153 versiyonu yakında eklenecektir.

Nulls Brawl 32.165 APK İndir

Nulls Brawl 32.165 yakında bu sayfada mevcut olacak. Edgar ve Byron oynamak isteyenler aşağıda bıraktığımız özel FHX Brawl sunucusu indirilebilir.

Özel FHX Brawl Sunucu indir 1 ( Edgar ve Byron aktif)

Özel FHX Brawl sunucusu indir 2 ( Edgar ve Byron aktif)

Nulls Brawl Stars 32.165 versiyonu yakında eklenecektir.

Nulls Brawl 32.170 APK İndir

Güncellemeler peş peşe geldiği için zorluk oluyor. Nulls Brawl 32.170 APK çıktığında eklenecektir. Çıkana kadar vakit geçirmek isterseniz, özel FHX Sunucularında yukarıdan indirebilirsiniz.

Nulls Brawl Byron Edgar

Nulls Brawl Byron Edgar 2021

Nulls Brawl Byron ve Edgar yılbaşı güncellemesi henüz gelmediğinden eklenmemiştir, Oyuna eklendikten sonra kısa sürede burada bulabilirsiniz.

Hileli Brawl Stars APK 2021

Hileli Brawl Stars sizlere bu yazımızda bahsettiğimiz Nulls modu gibi private serverlardır.Sizler için aşağıda hileli brawl stars linkini bırakıyor olacağız.

Hileli Brawl Stars apk indir

Hileli Brawl Stars Nasıl İndirilir?

Hileli brawl stars için yukarı da bulunan son güncel hileli brawl stars sürümünü indirebilirsiniz.

Nulls Brawl Nasıl Kullanılır?

Null’s Brawl, son derece eğlenceli bir mobil oyun olarak karşımıza çıktığı gibi oyun içinde ilerlemek de büyük bir emek sonucunda olmaktadır. Dolayısıyla oyuncular oyunun tüm ekipman kilitlerinin açık olduğu versiyonu arayarak nulls brawl 2021 deneyimini yaşamak isteyebilir. Bu anlamda sitemiz üzerinden indirilebilecek olan sürüm ile birlikte son sürümüne erişim sağlamak mümkün hale gelmektedir.

Supercell tarafından sürülen Brawl Stars, büyük bir beğeni toplayarak mobil marketler üzerinde en çok indirilen oyunların başında gelen alternatiflerden biri olmayı başardı. Null’s brawl apk son sürüm versiyonunun indirilmesinin ardından herhangi bir sorun kalmıyor olup kullanıcılar rahatça oyunu kurabilmektedir. Elbette ki teknik açıdan bir çakışma yaşamamak için oyunun orijinal sürümünün telefonlardan kaldırılması daha verimli bir kullanım deneyimi sunabilir.

Null’s Brawl apk indir seçeneğine tıklanması ve apk dosyasının telefonlara inmesinin ardından kurulum öncesinde izin kısımları onaylanmalıdır. Tek kullanımlık iznin verilmesinin ardından oyunun apk sürümü hızlı bir biçimde telefonlara kurulur. Sonrasında da nulls stars oyununun apk ve sınırsız ekipman modu için oynanmaya başlanabilir.

Nulls modu indiren oyuncular, yükleme işleminin ardından marketten indirdikleri sürüm gibi kolayca kurulumu yapar. Kurulumun ardından oyunun simgesine tıklanması ile birlikte APK sürüm açılır. Sonrasında da ekipman sınırlamalarının olmadığı, hızlı ve aynı sürüm standart oyun gibi kullanılmaya başlanabilir.

Nulls Brawl Nasıl İndirilir?

Nulls Brawl 2021 için son sürümler sürekli olarak güncellenmektedir.En gelen güncellemeyle birlikte yeni brawler eklendi.Null’s Brawl nasıl indirilir sorusunun cevabı ise yukarıdaki son sürüme tıklayarak açılan sayfadan indirebilirsiniz.

 • Yukarıda bulunan son sürüm linkine tıklayarak indirin
 • İndirmiş olduğunuz APK dosyasını telefona aktarın

Nulls Brawl Nasıl Yüklenir?

Oyuncular tarafından geliştirilen özel Brawl Stars sunucusu Nulls Brawl nasıl yüklenir çok merak ediliyor. Bu mod kısıtlı elmas, altın ve ekipman sorununu ortadan kaldırıyor.

İndirip oynamaya başladığınızda sınırsız elmas, altın ve tüm karakter kostümlerini elde edebilirsiniz.

Null’s Brawl yükleme adımları şu şekilde:

 • Öncelikle yukarıda bulunan en son versiyonu indirin.
 • Gitmiş olduğunuz web sayfasında “download” butonuna tıklayarak yer alan dosyayı indirin.
 • Dosyaları indirdikten sonra telefonunuzda açtığınızda erişim yetkisi verin.
 • Kurulumda sizi yönlendiren adımları atlamadan takip edin ve kurulumu bitirin.

Tüm bu adımları eksiksiz bir şekilde tamamladıysanız yükleme işleminiz sorunsuz bir şekilde tamamlanır. Hemen sınırsız oyun deneyimi elde etmeye başlayabilirsiniz.

Null’s Brawl Yeni Sürüm Ne Zaman Çıkar?

Bu modun yeni sürümü her brawl stars güncellendikten sonra piyasaya sürülür .Null’s Brawl APK yeni sürümünü normal versiyon yayınlandıktan en geç 1 gün sonra sitemizde bulabilirsiniz.

 

Nulls Brawl 31.81 Apk indir Para Hilesi Son Sürüm

Nulls Brawl Apk Oyunu Savaşçılarınızı yıldız güçleri ve aksesuarlarla daha da güçlü hale getirebilirsiniz! Özel kostümler toplayın ve farkınızı ortaya koyun. Nulls Brawl evreninin dört bir yanındaki gizemli mekanlarda savaşın.

Yeni Nulls Brawl 31.81 Apk Sürümü

Çok Sayıda Oyun Modu Barındıran Null Brawl 31.81 Sürümünün detaylarına gelirsek
 • Elmas Kapmaca (3’e 3): Takım çalışmasıyla rakip takımı yenmek gerekiyor. Kazanmak için 10 elmas toplayıp elde tutmalısınız. Yok edilen oyuncular elmasları düşürüyor.
 • Hesaplaşma (Tek/Çift): Herkesin kendi başına olduğu ve hayatta kalmaya çalıştığı oyun modu. Savaşçınız için haritadaki güçlendiricileri topluyorsunuz. Bir arkadaşınızla veya tek başınıza oynayın. Şimdiye kadarki en eğlenceli savaşta son savaşçı olmaya çalışın. Herkes herkese karşı!
 • Savaş Topu (3’e 3): Yepyeni bir oyun modu! Futbol becerilerinizi sergileyin ve diğer takımdan önce iki gol atmaya çalışın. Burada kırmızı kart yok.
 • Ödül Avı (3’e 3): Yıldız kazanmak için rakipleri avlıyorsunuz. Yok edildiğinizde başınızdaki ödül düşmana geçiyor. En fazla yıldıza sahip takım kazanıyor.
 • Soygun (3’e 3): Takımınızın kasasını korurken rakibin kasasını yok etmeye çalışıyorsunuz. Düşmanın hazinesine gizlice veya savaşarak ulaşmak size kalmış.
 • Özel Etkinlikler: Sınırlı süreli özel PvE (oyuncu bilgisayara karşı) ve PvP (oyuncu oyuncuya karşı) oyun modları.
 • Şampiyonluk Mücadelesi: Oyun içi eleme turlarını geçip Brawl Stars e-spor turnuvalarına katılabilirsiniz.

 

Yeni Savaşçı Amber ile Yeni Maceralar

Güçlü süper özelliklere ile yeni Amber karakteri sahip olduğu hari özellikleri ile yeni maceralar atılın. Çeşit çeşit savaşçı açın ve yükseltin. Savaşçılarınızı yıldız güçleri ve aksesuarlarla daha da güçlü hale getirebilirsiniz! Savaşçılarınızın seviyelerini yükseltebilir, benzersiz kostümler alıp farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Sınırsız Brawl Pass görevleri tamamlayıp savaş kutularını açın, elmas, rozet ve özel Brawl Pass kostümü kazanın! Her sezon yeni içerikler geliyor. Yıldız oyuncu olun genel ve yerel liderlik tablolarında yükselip en iyi savaşçı olduğunuzu gösterin! Sürekli yeni içerikler zamanla yeni savaşçılar, görünümler, haritalar, özel etkinlikler ve oyun modları gelecek.

Nulls Brawl 31.81 Apk Özellikleri

 • Tüm dünyadan oyunculara karşı gerçek zamanlı 3’e 3 savaşlar
 • Mobil cihazlar için hızlı, çok oyunculu bir savaş oyunu
 • Yeni, güçlü savaşçıları açın. Her birinin kendine özel saldırısı ve süper yeteneği var.
 • Her gün yeni etkinlikler ve oyun modları
 • Tek başına veya arkadaşlarınızla savaşabilirsiniz.
 • Genel ve yerel liderlik tablolarında yükselerek kendinizi gösterin
 • Taktik geliştirmek ve birlikte savaşmak için bir kulübe katılın veya arkadaşlarınızla kendi kulübünüzü kurun
 • Yeni görünümler açarak savaşçılarınızı özelleştirin
 • Oyuncuların tasarladığı haritalarla her zaman savaşacak yeni alanlar
 • Nulls Brawl Apk yeni birçok özelliği sizi bekliyor
Clash of Clans, Clash Royale ve Boom Beach’in yapımcılarından!

Nulls Brawl Apk Sınırsız Altın Elmas Hilesi Nasıl Yapılır

Nulls Brawl oyununun tüm özelliklerini kullanabilmeniz için Nulls Brawl Sınırsız Altın ve Elmas Hilesini modlu apk olarak paylaşıyoruz modlanmış bu apk sayesinde hile yapabilirsiniz.

Nulls Brawl Apk Hile Açıklaması

 • Nulls Brawl Sınırsız Altın
 • Nulls Brawl Sınırsız Elmas
 • Nulls Brawl Sınırsız Yıldız Puanı

Oyunu çalıştırın ardından kapatıp tekrar açın hile aktif olacak.

 

Nulls Brawl Sınırsız Altın,
Nulls Brawl Sınırsız Elmas,
Nulls Brawl Sınırsız Yıldız Puanı,
Nulls Brawl Apk Hile,
Nulls Brawl Apk Sınırsız Altın Elmas Hilesi,
Nulls Brawl 31.81 Apk,
Yeni Nulls Brawl 31.81 Apk Sürümü,
Nulls Brawl 31.81 Apk indir,
Nulls Brawl Nasıl İndirilir,
Null’s brawl apk son sürüm,
Hileli Brawl Stars,
Nulls Brawl 32.170 APK,
Nulls Brawl 32.153 APK İndir,
Nulls Brawl Stars 32.142 Son Sürüm,
Nulls Brawl Stars 31.84 İndir,
Nulls Brawl Stars APK Son Sürüm

Hakkında esgec.com

Check Also

2000’lerin sevilen oyunu Prince of Persia: The Sands of Time’ın remake’i 2022 yılında çıkacak

Yayıncılığını Ubisoft’un yaptığı, geliştiriciliğini ise Ubisoft Pune ve Ubisoft Mumbai’nin yaptığı Prince of Persia: The Sands of Time …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

smm panel instagram takipçi satın al