Nokia, Yeni Akıllı Telefonları İçin Tarih Verdi

Bir müddettir sessizliğini koruyan Nokia, yeni akıllı telefonları için tarih verdi. Bu kısımdaysa firma yeni jenerasyon akıllı telefonlarını 8 Nisan günü düzenleyeceği aktiflikle bir arada lanse edeceğini duyurdu.

Şimdilik Nokia’nın bu aktiflikte hangi modelleri tanıtacağı açıklanmadı. Lakin son paylaşılan raporlara nazaran, 8 Nisan’daki aktiflikte akıllı telefon üreticisinin 5G takviyeli Nokia 6.4 ve Nokia 7.4 modellerini lanse etmesi bekleniyor. Nokia 6.4 modelinin Snapdragon 480 işlemcisinden güç alacağı iddia edilirken, 7.4 modelininse Snapdragon 690 işlemcisiyle birlikte geleceği paylaşılan bilgiler ortasında yer alıyor.

Nokia 6.4 modelinin 6.4 inç boyutundaki damla çentikli bir ekranla birlikte geleceği vurgulanırken, birebir vakitte dörtlü art kameraya da sahip olacağı ön görülüyor. Nokia 7.4’ün ise FHD+ çözünürlüğündeki 6.39 inçlik bir ekranın üzerine kurulacağını söz eden kaynaklar, ayrıyeten bu modelde 48 MP ana ve 24 MP’lik ön kameraya da yer verileceğini belirtmişti.

Bunun haricinde önümüzdeki ay düzenlenecek olan bu aktiflikte Nokia’nın bir oyuncu telefonu tanıtacağı da söylentiler ortasında. Bu modelinse Nokia G10 olarak isimlendirilmesi bekleniyor.

Nokia, Yeni Akıllı Telefonları İçin Tarih Verdi yazısı ilk önce Oyuncu Haber üzerinde ortaya çıktı.

Hakkında esgec.com

Check Also

Brawl Stars Kill You (ᵏⁱˡˡᵧₒᵤ) Nasıl Yazılır? 2021

Brawl Stars Kill You Nasıl Yazılır? soruları oyuncuların isimlerini şekilli hale getirmek istediklerinde sordukları sorular …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir