instagram profil fotoğrafı palyaço yapınca ne oluyor ( Hesabınız Kapatılıyor ) ! instagram’da bu resmi Profil yapanların hesabı kapanıyor!

Merhaba sevgili okuyucularımız,

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya ağı olan instagram’da son günlerde twitter ve bir çok kişi tarafından fenomen hale getirilen palyaço resmi ve olayı sebebi ile binlerce kişinin instagram hesabı kapatıldı uyarıyoruz aman ha dikkat edin!

Palyaço resmini profil resmi yaptığınız andan itibaren instagram hesabınıza elveda demelisiniz, çünkü instagram yapay zekası bunu intihara teşebbüs olarak algılayıp instagram hesabınızı kapatıcaktır.!

Olay önce twitter’da patlak verdi daha sonra insanlar birbirlerine şaka yapmak ve canlarını yakmak için bir koz olarak kullanmaya başladılar.

İddialara göre söz konusu fotoğraf ‘Mavi Balina’ oyunundan bir kare ve oynayan çocukları intihara kadar sürükleyebildiği için Instagram tarafından fotoğrafın kullanılmasına izin verilmiyor.

Instagram, bu palyaçoyu profil fotoğrafı olarak yükleyen kullanıcıların hesabını kapatıyor.

İnstagram Hesabınız kapatıldıktan sonra itiraz edebiliyorsunuz.
Hesabınızın yeniden açılması için adınızı ve soyadınızın yazılı olduğu bir kağıtla fotoğraf çekip Instagram’a göndermeniz isteniyor.
Fakat bazı hesaplarda bu durum pekte kolay olmuyor ve uzun bir işlemden geçmesi gerekebiliyor, bu adımda ise biz sizin yerinize instagram ekibi ile iletişime geçip instagram hesabınızı aktif ediyoruz!
Ufak bir ücret karşılığında instagram hesabınızı aktif edebiliriz!

Kapanan instagram hesaplarını açma paralı ücreti takipçi sayısına göre belirlenmektedir bu konuda bize takipçi bilgisi vermelisiniz fiyat öncesinde.

Kapanan instagram hesaplarını ücretli açtırmak için  0536 202 12 13  Whatsapp üzerinden bizlere yazarak iletişime geçebilirsiniz! En uygun fiyat garantisi!

Whatsapptan yazmak için > https://api.whatsapp.com/send?phone=905362021213&text=Merhaba%2C%0D%0AEsgec.Com+web+sitesinden+yaz%C4%B1yorum%2C+Kapanan+instagram+hesab%C4%B1m%C4%B1+a%C3%A7t%C4%B1rmak+istiyorum+bilgi+alabilirmiyim%3F    <<< Linke Tıklayınız.!

 

Takipçilerim gitti diye üzülmeyin, http://www.takipcisitesi.net üzerinden uygun fiyatlara takipçi satın alabilirsiniz.
Instagram hesabınız kapatıldığında, giriş yapmaya çalışırken hesabınızın kapatıldığını belirten aşağıdaki ekran gibi bir mesaj görürsünüz.

Aslında instagram palyaço fotoğrafı, resmi ile aylar öncesindede hesaplar kapanıyordu fakat kimse bunu bilmiyordu bir twitter kullanıcısının yüklemeyi başarabilene ödül vermesini vaad etmesi üzerine olay patlak veriyor ve buralara kadar konu uzayıp gidiyor!

 

İnstagram Palyaço Fotoğrafı Hakkında Detaylı Bilgi ! Bilinmeyen O Sırlar!!

Fotoğrafın orijinal ismi Jonathan Galindo olarak geçiyor. Mavi balina ve momo gibi çocukların hayatlarını tehlikeye atan bir akımın simgesi.Bu tehlikeli oyunda Jonathon Galindo isimli ve köpek gibi giyinmiş bir insan karakteri, gençlere ve çocuklara özel mesajlar göndererek ‘oyun oynamak isteyip istemediklerini’ soruyor.

Çocuklar ve gençler oyun oynamayı kabul ettikten sonra sırasıyla kendilerine verilen görevleri yerine getirmeye başlıyor ve bir süre sonra bu görevleri yerine getirmek zorunda bırakılıyor.Aksi halde oyuncular, Jonathan Galindo’nun kişisel verilerini sızdırması ile tehdit ediliyor.

Çocukların oyuna ilgi göstermesi sağlandıktan sonra, oyuncuların kendilerini oyuna devam etmek zorunda hissediyor. Oyun sırasında kendini tehdit altında hisseden çocuklar, içinde bulunduğu bu durumu aile bireylerine açıklayamıyor oyundan çıkamıyor. Oyun sürdükçe görevler ciddileşiyor ve çocukların hayatı tehlikeye giriyor. Bu açıdan momo ve mavi balinadan pek de farkı yok. Peki bu fotoğrafın kaynağı nedir? Bu akımı kim başlattı?

Bu gördüğünüz kişi Samuel Canini. Köpek yüzü görünümlü maskeyle poz veren ilk kişi kendisi. Zaten Canini, bir maske tasarımcısı. Ancak Canini’nin bu fotoğrafı farklı amaçla ‘birileri’ tarafından kullanılmaya başlayınca işler çığrından çıkmış. Yani fotoğraf aslında yeni değil; ancak zaman zaman internette gündem olmayı sürdürüyor. Diğer yandan işin Instagram ve Facebook tarafı da var. Çocukların hayatlarını tehlikeye sokması nedeniyle Instagram ve Facebook’ta tamamen yasaklı.

Hakkında esgec.com

Check Also

İnstagram Çekiliş İle Takipçi Satın Alma Sitesi | En ucuz instagram çekiliş takipçi satın alma

İnstagram, ekim kasım ve aralık ayı itibari ile yeni yaptığı güncellemeler sonrasında havuz sistemi ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

smm panel instagram takipçi satın al