HUAWEI Mağazaları’nda P Smart 2021 Alana FreeBuds 3i Armağan

12-31 Mart 2021 tarihleri ortasında sürecek kampanya dahilinde, İstinyePark HUAWEI Tecrübe Mağazası, Canpark AVM, İzmir MaviBahçe HUAWEI Tecrübe Mağazası ve Kadıköy HUAWEI Mağazası’ndan P smart 2021 akıllı telefon satın alan tüketicilere, 699 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatlı HUAWEI FreeBuds 3i stoklarla sonlu olmak üzere armağan ediliyor.

Müzik dinlerken HUAWEI FreeBuds 3i, 10 mm büyük dinamik şoför ile optimum ses kalitesi sağlıyor. 32db’ye kadar etkin gürültü engelleme ile birlikte kullanıcılar, bulundukları ortam (metro, otobüs, tren istasyonu yahut havaalanı gibi) gürültülü olsa da müzik dinleyebiliyor.

Gençler için taşınabilir oyunlar değerli bir cümbüş sistemi. PUBG üzere oyunları oynarken düşmanın nerede olduğunu bilmek için ayak sesi üzere ses efektlerini dikkatlice takip etmek gerekir. HUAWEI FreeBuds 3i ile kullanıcılar, düşmanlarını takip etmelerine yardımcı olabilecek geri bildirimler ile öne çıkabiliyor.

P smart 2021

6,67 inç 2400×1080 çözünürlüğe sahip Full HD ekranla donatılan yeni HUAWEI akıllı telefon, sınırsız bir izleme tecrübesi vadediyor. HUAWEI P smart 2021, uzun pil ömrü ve kullanıcıların hayatlarından her anını yakalamalarını sağlayan daha akıllı kamerasıyla tüketicilere sunuluyor.

HUAWEI P smart 2021, kullanıcıları ne yapıyorlarsa yapsınlar irtibatta kalmalarını ve üretkenliklerini sekteye uğratmayan 22,5 W HUAWEI SuperCharge özelliğine sahip. 10 dakikalık şarjla akıllı telefon iki saat boyunca kesintisiz çalışabiliyor.

Ek olarak, HUAWEI P smart 2021 sadece süratli şarj etmekle kalmaz, tıpkı vakitte kararlı ve inançlıdır. 5000 mAh yüksek kapasiteli pil ile akıllı telefon, 35 saat boyunca çevrimiçi görüntü oynatmayı destekleyen uzun periyodik bir heyecan tecrübesi sunuyor. Yüksek kapasiteli pil ayrıyeten 23 saat boyunca 4G internette gezinmeyi de sağlıyor.

HUAWEI P smart 2021, 128GB dahili depolama ile donatıldı. Akıllı telefon, harici hafıza kartıyla 512GB’a kadar depolama alanı sunuyor. Kirin 710A ile güçlendirilen ve EMUI 10.1’in en son sürümüne sahip HUAWEI P smart 2021, hayatı kolaylaştıran, kullanımı kolay özellikler sunuyor.

HUAWEI P smart 2021, Gece Yarısı Siyahı, Tutku Yeşili ve Pembe Altın renk seçenekleri ile, 3.299 TL tavsiye edilen son tüketici fiyatıyla satın alınabilir.

HUAWEI Mağazaları’nda P Smart 2021 Alana FreeBuds 3i Armağan yazısı ilk önce Oyuncu Haber üzerinde ortaya çıktı.

Hakkında esgec.com

Check Also

Brawl Stars Kill You (ᵏⁱˡˡᵧₒᵤ) Nasıl Yazılır? 2021

Brawl Stars Kill You Nasıl Yazılır? soruları oyuncuların isimlerini şekilli hale getirmek istediklerinde sordukları sorular …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir