GTA San Andreas APK

0
(0)

GTA San Andreas APK indir, İşte yılların oyunu, çocukluğumuzun vazgeçilmezi. İnternet kafelerle ilk tanışan nesil GTA oyun serisini çok iyi bilir. Çünkü o dönemler bu kadar çok oyun maalesef yoktu.
En popüler oyunlar GTA ve Counter Strike idi. Rockstar Games yapımcılığında bizlere ulaşacan GTA San Andreas oyunu Android cihazlarınızda can sıkıntınızı alacak harika bir oyun olabilir. Oyun içinde ki karakterimiz Carl Johnson ile şehir içinde kötü çetelere karşı savaşacağız ve ailemiz dostlarımıza yardım edeceğiz.
MOD APK dosyası ile, oyun içerisinde sınırsız para hileli olacaksınız. Tüm silahları satın alabileceksiniz. Oyun haritası ve görevleri çok deniştir. GTA San Andreas bu sürümüyle Grafikleri ve ses kalitesi iyileştirilmiştir.

GTA San Andreas MOD APK KURULUMU

GTA San Andreas DATA dosyasını indirfullapk.com sitemizden indirelim ve rar dosyasından çıkarıp “com.rockstargames.gtasa” ve android/obb klasörüne atalım.

BİLGİ : MOD APK dosyasını kurup açtıktan sonra dosya çıkarma işlemi yapacaktır, ardından tekrar APK kurulum ekranı gelecektir (bazı cihazlarda izin isteyebilir, veriniz) 2.kurulumun ardından oyuna giriş yapabilirsiniz.

Oyuna giriş yaptığınızda karşınıza çıkan ilk menüden RESUME GAME butonuna basın paranız sınırsızdır.

 

GTA San Andreas APK yazısı ilk önce İndirFullAPK.com üzerinde ortaya çıktı.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Car Parking Multiplayer V4.7.3 indir

0 (0) Full Ücretsiz Car Parking Multiplayer V4.7.3 APK indir Car Parking Multiplayer V4.7.3 APK …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir