FOOTBALL MANAGER 2021 Mobile MOD APK indir (v12.1.1)

0
(0)

Football Manager 2021 Mobile v12.1.1 HİLELİ APK

Android oyun severlerden tam puan almış ve futbol tutkunlarının yakından takip ettiği o efsane oyun Football Manager 2021 sitemizde yayında.

Futbol oyunları ile aranızın iyi olduğunu düşünüyorsanız işte size bir fırsat. Kendi hikayenizi kendiniz şimdi yazın. Futbol takımınızı kurun ve yönetin. Taktiksel bilgileriniz ile rakiplerinize farkınızı gösterin. Sega stüdyoları tarafından yapılan oyun, Android marketin en popüler oyunlar listesine girme başarısını göstermiştir.

FM 2021 APK indir

Futbol oyunlarına uzak olan bireyler için özetlemek gerekirse amacımız takımınızı yönetmek çıktığınız maçlarda rakip takıma karşı golleri atmaktır. Football Manager 2021 Mobile içerisinde yaşayabileceğiniz tüm parasal problemler, kısıtlamalar MOD APK dosyamız ile ortadan kaldırılmıştır.

Sitemizden indirdiğiniz Hileli MOD APK dosyası ile altın antrenörlük, meydan okuma paketi, süper yıldız gibi kilitli tüm özellikleri kullanabileceksiniz. Oyun zevki üst düzeyde olan bu harika oyunda takım stratejinizi konuşturmanın tam yeri ve zamanı artık.

Football Manager 2021 Mobile v12.1.1 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Football Manager 2021 Mobile oyununda Türkçe dil desteği mevcuttur.

Football Manager 2021 Mobile v12.1.1 OBB DATA dosyasını sitemizden indirdikten sonra rardan çıkaralım “com.sega.score” ve Android/OBB klasörüne atalım.

Football Manager 2021 Mobile FULL APK dosyasını sitemizden indirelim ve kurulumu tamamlayalım.

Cihaz ana dizininde bulunan “DocumentsSports InteractiveFootball Manager 2021 Mobilenormalgames” klasör yolunu takip edin ve games klasörü içine fm_save.dat dosyasını ekleyin, daha önceden oynamışsanız fm_save1.fms içinde kaydınız olabilir (kaybolmasını istemiyorsanız yedekleyin)

FM 2021 MOBİLE APK OBB DATA

 

FOOTBALL MANAGER 2021 Mobile MOD APK indir (v12.1.1) yazısı ilk önce İndirFullAPK.com üzerinde ortaya çıktı.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Car Parking Multiplayer V4.7.3 indir

0 (0) Full Ücretsiz Car Parking Multiplayer V4.7.3 APK indir Car Parking Multiplayer V4.7.3 APK …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir