ETS 2 1.40 Ne Zaman Çıkacak?

0
(0)

Dünya çapında adını duyurmaya çalışan ETS 2, yeni güncellemesi 1.40 için hazırlanıyor. Oyunu oynayan herkes ETS 2 1.40 ne zaman çıkacak merak ediyor. Yeni güncellemeyle oyunda güzel değişimler olacağından herkes 1.40 güncellemesinin bir an önce çıkmasını istiyor.

Güncellemeye dair görseller ve detaylar açıklandıktan sonra, oyunculardaki bekleyişin ritmi arttı. Tüm oyuncular 1.402ın gelmesi için gün sayıyor. Bu yazımızda ETS 2 1.40 güncellemesi ne zaman çıkacak açıklayacağız.

ETS 2 1.40 Güncellemesi Ne Zaman Çıkacak?

ETS 2 1.40 güncellemesinin ne zaman çıkacağına dair piyasada pek çok bilgi dolaşıyor. Bu bilgi kirliliği içerisinde doğru cevaba ulaşabilmek için yerli ve yabancı pek çok foruma sizler için göz attık. ETS 2 ekibine yakın olan kişilerin yaptığı açıklamaya göre ETS 2 1.40 şubat ayının sonlarında çıkacak. Güncellemenin 2021 yılının ilk çeyreğinde kesin çıkarması ön görülüyor. Bu nedenle şubat sonuna yetişmezse mart ayında 1.40 oyuncuların elinde olacak. 

ETS 2 1.40 güncellemesiyle gelecek yenilikler şu şekildedir:

  • Tüm otoyolların ve yolların yeniden derlenmiş versiyonu
  • Yeni ışıklandırma sistemi
  • Almanya haritasında yer alan 3. kısmın yenilenmiş versiyonu
  • Fransa haritasına Bayonne ve Lacq şehirlerinin eklenmesi

1.40 ile gelecek bu yeniliklerin oyuna olan talebi arttırması bekleniyor. Euro Truck Simulator 2 geliştirici ekibi yenilikleri bu kadarla sınırlı bırakmayacak. Bir süreliğine oyuncuların ihtiyaçlarını karşılaması için çıkaracakları 1.40 güncellemesinin ardından daha büyük bir güncelleme getirmeyi planlıyor. 1.40’dan sonra gelecek güncellemenin içeriği hakkına henüz kesin bilgiler olmasa da ilerleyen zamanlarda bazı bilgiler sızacaktır. Herhangi bir gelişme olduğunda sizleri haberdar edeceğiz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Cyberpunk 2077 En iyi Modlar

0 (0) Bir milyon anlık oyuncuya ulaşan Cyberpunk 2077 için modlar yapılmaya başlandı. Oyun keyfinizi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir