Çiftlik Farm Happy Day APK

0
(0)

Çiftlik Farm Happy Day Altın ve Elmas Hileli Mod APK indir v3.44

Ciftlik Farm: Happy Day ile içinizde yatan çiftciyi ortaya çıkarabilirsiniz. Son dönemlerin Android market üzerinde en popüler oyunlar kategorisinde yerini alan çiftlik oyunudur. Kendinize ait bir çiftlik hayal edin ve herşey sizin kontrolünüz altında.

Hem çiftcilik yaparken hemde size verilen görevleri başarı ile yerine getirebilirsiniz. Dilediğiniz gibi hayvanlar yetiştirebilir ve o hayvanlardan süt, et gibi önemli besinleri elde edebiliriz. Tarlanıza tohumlarınızı ekip yine taze sebze ve meyveler elde bilirsiniz. İşte tüm bu yapacağınız üretme adımları sizi yavaş yavaş büyütecek ve bir marka haline getirecek. Bu ürünleri satarak elde edeceğiniz gelir ile yeni tohumlar ve hayvanlar ile gücünüzü ikiye katlayabilirsiniz.

Bu basit ve eğlenceli oyun 10 milyondan fazla indirilme ile başarısını kanıtlamış durumda. Çiftlik Farm™: Happy Day’da sizi bir çok fırsat ve sürpriz bekliyor.

Eğer yalnız oynamak bana göre değil diyorsanız facebook’a bağlanarak da arkadaşlarınız ile onayabilirsiniz. Eğer çiftlik oyunlarını seviyorsanız ve daha fazlasını istiyorsanız Ciftlik Farm™: Happy Day tam da size göre bir oyun.

Çiftlik Farm Happy Day APK yazısı ilk önce İndirFullAPK.com üzerinde ortaya çıktı.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Car Parking Multiplayer V4.7.3 indir

0 (0) Full Ücretsiz Car Parking Multiplayer V4.7.3 APK indir Car Parking Multiplayer V4.7.3 APK …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir