Candy Crush Saga Kaç Bölüm? Güncel

0
(0)

Artık bir efsane haline gelmiş olan Candy Crush Saga kaç bölüm birçok kişi merak ediyor. Oyunda ne kadar ilerlerseniz ilerleyin, her seferinde yeni bir bölüm geliyor. Birçok oyuncu, oyunu ilk defa indirdiklerinde kısa süre içerisinde tüm bölümleri bitirmek gibi hayaller kursalar da, hayalleri kolay kolay gerçek olmuyor.

Candy Crush Saga, her yaş grubundan insanın oynadığı bir oyundur. Bazı oyunları sadece genç yaştaki bireyler oynarken Candy Crush Saga’yı yaşlılar bireyler de severek oynar. Adeta bağımlılık etkisi yapan oyun, bir kere indirip başlayan herkeste tüm bölümleri bitirebilme amacı oluştur. Bu yazımızda Candy Crush Saga kaç bölüm sorusunu cevaplandıracağız.

Candy Crush Saga Kaç Bölüm?

Candy Crush Saga’nın ilk bölümlerinin oldukça kolay olması oyucuları yanıltıyor. İlk bölümü çabucak geçen herkes oyunun bu şekilde devam edeceğini ve hızlıca biteceğini düşünüyor. Ancak Candy Crush kolay kolay biten bir oyun değildir; oyunun binlerce bölümü vardır. 

King tarafından geliştirilen Candy Crush ilk olarak 2012 yılında yayınlanmıştır. Oyun ilk yayınlandığında 200 civarı bölümden oluşuyordu. Zaman geçtikçe oyuna düzenli olarak bölüm eklenmeye başladı. 2016 yılına gelindiğinde oyun 2000 bölüme ulaştı. 2016 yılından sonra da oyuna yeni bölümler eklenmeye devam etti, kısa sürede 4000 bölüm barajı aşıldı.

Şu anda Candy Crush Saga’da toplam 14000 bölüm bulunuyor. King bu kadarla kalmayacaktır, oyuna yeni bölümler eklenecektir.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Cyberpunk 2077 En iyi Modlar

0 (0) Bir milyon anlık oyuncuya ulaşan Cyberpunk 2077 için modlar yapılmaya başlandı. Oyun keyfinizi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir