Brawl Stars Ne Zaman Kapanacak?

0
(0)

Son zamanlarda Brawl Stars ne zaman kapanacak gibi konuların konuşulması popüler oyunu sevenleri bir hayli endişelendirdi. Mobil oyun dünyasının en sevilen oyunlarından olan Brawl Stars, bu zamana kadar pc oyunları için dişli bir rakip olmuştur. Brawl Talks düzenleyerek oyuna sürekli olarak yenilik katan Supercell ekibinin oyunu kapatma kararı alıp almadığı hala sırrını koruyor.

Brawl Stars’ın kapatılacağına dair iddialar bir anda ortaya çıkmıştır ve hızla yayılmıştır. Oyun milyonlarca kişi tarafından oynandığı için kapanma mevzusu oyun dünyasının gündemine oturmuştur. Şu anda konuyla ilgili pek çok yayın yapılıp Brawl Stars kapanırsa ne olur gibi konular tartışılıyor. Bu yazımızda Brawl Stars ne zaman kapanacak sorusunu yanıtlayarak akıllardaki soru işaretlerini ortadan kaldıracağız.

Brawl Stars Ne Zaman Kapanıyor?

Brawl Stars’ın kapanması ile o kadar çok yayın ve paylaşım yapıldı ki artık kimse hangi bilginin doğru olduğundan emin olamıyor. Hatta dünyaca ünlü ansiklopedi olan Vikipedi’de bile konuyla ilgili paylaşımlar yapıldı. İnternette dolaşan iddialara göre Brawl Stars Mayıs 2021 tarihinde kapanacak. İddialar bu yönde ancak doğru olduklarına dair hiçbir kanıt bulunmuyor.

Oyunun yapımcısı olan Supercell, Brawl Stars’ın kapatılıp kapatılmayacağına dair herhangi bir açıklama yapmadı. Supercell tarafından yapılan bir açıklama olmadığı sürece Brawl Stars kapatılıyor diyemeyiz. Milyonlarca kişi tarafından oynanan bu oyunun kapatılmasını beklemek sektör kurallarına aykırı olur. Hiçbir sorun yokken Supercell en çok oynanan oyunun kapatmayacaktır.

Brawl Stars Kapanıyor Mu?

Brawl Stars kapanıyor mu sorusu oyun dünyasını bir anda karıştırdı. Oyunu severek oynayan ve hesabını kasman için yıllarca emek harcayan kişiler bu sorunun cevabını endişeyle merak ediyor. Oyun kapanırsa pek çok kişi bir anda boşluğa düşecek ve yeni bir oyun arayışına girecek.

Brawl Stars’ın kapanacağına dair yapılan açıklamalar resmi kaynaklar değildir. Supercell Brawl Stars’ın kapanacağına dair herhangi bir açıklama yapmadı. Bu nedenle Brawl Stars kapanıyor haberlerine itibar etmeyiniz ve oyun keyfinize devam ediniz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Cyberpunk 2077 En iyi Modlar

0 (0) Bir milyon anlık oyuncuya ulaşan Cyberpunk 2077 için modlar yapılmaya başlandı. Oyun keyfinizi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir