Brawl Stars İçerik Üreticisi Kodu 2021

0
(0)

Brawl Stars içerik üreticisi kodu, Brawl Stars oynayanlar arasında son dönemde gündem oldu. Herkes bu kod ile neler yapabileceğini merak ediyor. Kodun sağlamış olduğu faydaları öğrenenler ise içerik üreticisi olmanın yollarını arıyorlar.

Ayrıca Bakınız : Brawl Stars Elmas Kodu

İçerik üreticisi kodu özelliği Brawl Stars’a daha yeni eklendiği için pek çok oyuncu bu özelliği nasıl kullanacağını bilmemektedir. Merak edenler için içerik üreticisi kodu ile neler yapılabileceğiniz bu yazımızda açıklayacağız.

Brawl Stars İçerik Üreticisi Kodu Nedir?

Supercell’in dünyayı kasıp kavuran oyunu Brawl Stars’a eklemiş olduğu yeni özelliğin tam adı “içerik üreticisine destek kodu”dur. İçerik üreticileri sahip oldukları kodu arkadaşları ve diğer oyuncularla çeşitli yollarla paylaşırlar. Diğer oyuncular da içerik üreticisine destek olmak için bu kodu kullanırlar.

Brawl Stars içerik üreticisine destek kodunun avantajlarını merak edebilirsiniz. Bir içerik üreticisi, kendisi için uygulanan destek kodları ile ücretsiz taş kazanmaktadır. İçerik üreticisine destek olmak isteyen oyuncu kodu girdiğinden itibaren harcadığı her taş kadar içerik üreticisi taş kazanır.

Brawl Stars İçerik Üreticisi Nasıl Olunur?

Brawl Stars içerik üreticisi kodu, içerik üreticiler için çok güzel bir avantaj sağlamaktadır. Siz de bu avantajdan yararlanıp ücretsiz taş kazanmak için içerik üreticisi olabilirsiniz. İçerik üreticisi olmak için Supercell’e başvurup kendinize bir kod almanız yeterli olacaktır.

İçerik üreticisine destek özelliği daha yeni ve denen bir özellik olduğu için beta sürümündedir. Bu yüzden şu an herkese kod verilmemektedir. İlerleyen zamanlarda orijinal sürümde birçok kişi içerik üreticisi olabilir.

İçerik Üreticisi Kodumu Diğer Oyunculara Nasıl Gönderebilirim?

Brawl Stars içerik üreticisi kodu ne kadar çok kişiye ulaşırsa o kadar çok kazanç elde edilecektir. İçerik üreticisi kodunun insanlara ulaştırılması tamamen size kalmış bir şeydir. Oyunun kodun dağıtımı aşaması için yaptığı hiçbir şey bulunmamaktadır.

Brawl Stars içerik üreticisi kodunuzun dağıtımı için en ideal durum sosyal medya platformlarıdır. Oyun oynamayı sevenlere ulaşmak istiyorsanız YouTube ve Twitch üzerinden yayın yapabilirsiniz. Discord üzerinden farklı oyunculara ulaşabilirsiniz.

Kendi sosyal medya hesapları üzerinden sizi takip eden kişilere üretebilirsiniz. Oyun temalı hesaplara sizin kodunuzu paylaşmaları için ricada bulunabilirsiniz.

İçerik Üreticisine Destek Nasıl Olunur?

Sevdiğiniz bir içerik üreticisine destek olmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek destek olmaya başlayabilirsiniz:

  • Brawl Stars oyununa girin.
  • Oyuna girdikten sonra dükkana gidin.
  • Dükkanda yer alan “içerik üreticisine destek” bölümüne gelin.
  • Bu bölüme Brawl Stars içerik üreticisi kodu eksiksiz olarak yazılmalıdır.

Artık yedi gün boyunca harcamış olduğunuz taşların eş değer miktarı içerik üreticisine gidecektir.

İçerik Üreticisine Destek Kodunun Maliyeti Ne Kadardır?

Brawl Stars içerik üreticisi kodu hiçbir maliyete sahip değildir. Kodu almak için ve kullanmak için Supercell’e bir ödeme yapılmaz. Sadece bir destek sistemidir.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Cyberpunk 2077 En iyi Modlar

0 (0) Bir milyon anlık oyuncuya ulaşan Cyberpunk 2077 için modlar yapılmaya başlandı. Oyun keyfinizi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir