Bitcoin Sert Düşüşü Hafta Sonu Ne Olur? WIN > BTT Coin Yükselir mi ? Yorumluyoruz.

0
(0)

Kripto para birimlerinin hemen hepsinde sert düşüş yaşanırken Bitcoin düşüşe öncülük etmeye başladı. Geçtiğimiz hafta 64 bin 813 doları gören Bitcoin bugün 48 bin 759 dolara kadar geriledi.

Abd başkanı jeo biden’in açıklamalarından sonra tüm piyasalarda toplam hacim de, 1.83 trilyon dolar ile yeniden 2.0 trilyon doların altına geriledi. Kripto para piyasalarına yönelik kurumsal ilginin artmasının ardından yaşanan hızlı tırmanışla, toplam piyasa hacmi ilk kez 7 Ocak’ta 1.0 trilyon dolar ve ilk kez 15 Şubat’ta 1.5 trilyon dolar ve 10 Nisan’da 2.0 trilyon dolar sınırını aşmıştı.
Bitcoin, ABD Başkanı Joe Biden’ın sermayeden gelir elde eden kesimden alınacak vergilerin iki katına çıkarılacağını söylemesinin ardından düşüşlerin daha sert olduğu gözlemlendi.
Sevgili dostlarım bitcoin olası bir durumda hafta sonu tekrar bir düşüş test edecek olursa 45.000 $ ‘a iğne atabilir ve buralarda gezinmeye devam edebilir.
Twitterdan okuduğumuz ve yorumladığımız diğer kullanıcılarında paylaşımları bu yönde bir hareket yapabileceği olasığını göstermektedir.
Bitcoinin olası bir düşüşünde alt coinler fena bir şekilde can yakacaktır kesinlikle düşüşlerde uzak durulmalıdır alım girilmemelidir.
Alım için en doğru seviyeler sakinliğini koruduğu ve hareketsizliğin oldu bitcoinin dilden düştüğü günlerdir..
Sağlıcakla kalınız.
Yazdıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
Youtbe VİDEOMUZ :

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Çağatay Ulusoy’un ‘Menajerimi Ara’ Dizisindeki İmajı Olay Oldu

0 (0) Star Tv ekranlarında yayın hayatına başlayan yeni dizilerden ‘Menajerimi Ara’nın yeni bölüm fragmanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir