Bitcoin Eleştirmeni Schiff: Hükümetlerin Bitcoin (BTC) Düzenlemesi Yapmalarına Gerek Yok

0
(0)

Tanınmış Bitcoin (BTC) eleştirmeni Peter Schiff, hükümetlerin Bitcoin’i düzenlememesi gerektiğine inanıyor ve BTC’ye olan olumsuz bakış açısını yaymaya devam ediyor.

Euro Pacific Capital’in CEO’su ve altın savunucusu Peter Schiff, önde gelen kripto para birimi hakkında biraz daha eleştiri yapmak için Twitter’da açıklamalarda bulundu. Ünlü isim Bitcoin’in hükümet düzenlemesine ihtiyaç duymadığını belirtti. Schiff bunu şu sözlerle açıkladı:

“Hükümetin Bitcoin’i düzenlemesi gerektiğini düşünmüyorum.”

Schiff buna neden olarak ise Bitcoin’e sahip olan kişilerin eninde sonunda çok para kaybedecek olmalarını gösterdi. Schiff, Bitcoin satın alanlara veya onu bir değer deposu veya değişim aracı olarak kullanmaya çalışanlara karşı kişisel hiçbir şeyinin olmadığını da sözlerine ekledi.

Elon Musk Bitcoin Destekçisi oldu

Schiff’in aksine dünyaca ünlü isim Tesla CEO’su Elon Musk ise bugün erken saatlerde Clubhouse’da konuşurken, “Bitcoin’in iyi bir şey olduğunu” ve bir destekçi haline geldiğini itiraf etti. Musk, Bitcoin’in finansal kurumlar tarafından geniş çapta benimsenmenin eşiğinde olduğuna inanıyor ve sekiz yıl önce BTC satın alması gerektiğini kabul ediyor.

Kaynak : https://www.coinkolik.com/bitcoin-elestirmeni-schiff-hukumetlerin-bitcoin-btc-duzenlemesi-yapmalarina-gerek-yok/

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Cyberpunk 2077 En iyi Modlar

0 (0) Bir milyon anlık oyuncuya ulaşan Cyberpunk 2077 için modlar yapılmaya başlandı. Oyun keyfinizi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir