AirPods 3 Beklenenden Daha Geç Piyasaya Sunulabilir

Apple eserleriyle ilgili yapmış olduğu isabetli sızıntılarla tanınan Ming-Chi Kuo, AirPods 3 çıkış tarihi ile ilgili bugün kıymetli bir rapor yayınlandı. Ünlü analist raporunda ise üçüncü jenerasyon AirPods’un beklenenden daha geç piyasaya sunulacağını belirtti.

Hatırlarsanız, geçtiğimiz hafta yayınlanan raporla bir arada Apple’ın 23 Mart tarihinde yeni bir lansman düzenleyeceği sav edilmişti. Bu aktiflikte ise yeni jenerasyon iPad Pro’nun haricinde üçüncü nesil AirPods modelinin de tanıtılacağı söylendi. Lakin, bugün Ming-Chi Kuo tarafınca paylaşılan raporda kelam konusu AirPods modelinin seri üretimine yılın üçüncü çeyreğine kadar başlanılmayacağını görüyoruz. Bu da yeni jenerasyon AirPods’un 23 Mart’ta düzenleneceği kestirim edilen aktiflikte lanse edilmeyeceği manasına geliyor.

AirPods 3 Nasıl Olacak?

Tüm bunların haricinde geçtiğimiz günlerde yeni AirPods modelinin tasarımı hakkında da kimi bilgiler sızdırıldı. Bu kısımdaysa serinin yeni üyesinin AirPods Pro gibisi kulak içi dizaynla birlikte geleceği belirtiliyor. Ancak kelam konusu model serinin Pro modeliyle benzerlik gösterse de sap kısmının serinin evvelki modellerine kıyasla daha da kısa olduğuna şahit olmaktayız.

Bunun yanı sıra AirPods Pro Lite ismiyle da duyurulabileceği kestirim edilen eserin tıpkı vakitte Etkin Gürültü Engelleme (ANC) özelliğine de sahip olmayacağı söylentiler ortasında. Bu yanıyla AirPods Pro’dan ayrılacak olan kablosuz kulaklığın, ayrıyeten serinin evvelki modellerine kıyasla daha âlâ bir pil ömrünü de kullanıcılara sunacağı söz ediliyor.

AirPods 3 Beklenenden Daha Geç Piyasaya Sunulabilir yazısı ilk önce Oyuncu Haber üzerinde ortaya çıktı.

Hakkında esgec.com

Check Also

Brawl Stars Kill You (ᵏⁱˡˡᵧₒᵤ) Nasıl Yazılır? 2021

Brawl Stars Kill You Nasıl Yazılır? soruları oyuncuların isimlerini şekilli hale getirmek istediklerinde sordukları sorular …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir