911 Emergency Dispatcher Türkçe APK İndir

911 Emergency Dispatcher Türkçe APK İndir ile oyunun son sürüm dosyalarını cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. 911 Emergency Dispatcher APK ile eşsiz bir rol oyunu simülasyonu deneyimine hemen başlayabilirsiniz. Supersonic Studios LTD tarafından geliştirilen ve sunulan bu oyundaki amacınız bir acil servis hattı operatörü olmak. Size gelen acil aramalarda olayı en iyi şekilde anlayarak oraya lazım olan ambulans, polis ve itfaiye gibi yönlendirmeleri yapacaksınız. Oyun şuanda İngilizce olarak yayınlandığı için bizde sizlere Türkçeye çevrilmiş bir versiyonunu sunuyoruz.

911 Emergency Dispatcher Türkçe APK

911 Emergency Dispatcher Türkçe APK sayesinde oyunu tamamen kendi dilinizde ve anlayabileceğiniz şekilde oynayabileceksiniz. Yalnızca oyun içerisinde görevler için kullanılan metinler değil, ara yüzüne kadar her bir detayı çevirisi yapılmıştır. Sizlere sunduğumuz 911 Emergency Dispatcher Türkçe APK İndir seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Dünya genelinde 10 milyondan fazla indirilen oyun yakında iki katı oyuncu sayısına çıkacağı düşünülmektedir.

911 Emergency Dispatcher Türkçe APK İndir
911 Emergency Dispatcher Türkçe APK
911 Emergency Dispatcher Türkçe APK

1.069 sürümü ile yayında olan oyun sürekli olarak güncelleme almaya devam ediyor. Son sürüm dosyalarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. 911 Emergency Dispatcher APK İndir sayesinde oyunu cihazlarınıza indirip hemen oynayamaya başlayabilirsiniz. Genellikle bu seçeneği uygulama mağazalarında sorun yaşayan oyuncular için hazırlıyoruz. Kesinlikle hile ve türevi illegal bir dosya içermemektedir. Resmi geliştiricilerinin İnternet siteleri veya uygulama mağazalarındaki bağlantıları sizlere sunuyoruz. Amacımız hem daha fazla oyuncu kitlesine ulaşmak hem de yüklemekte zorluk çekenlere yardımcı olmak. Aynı zamanda yaptığımız araştırma sonuçlarına da aşağıda yer ayırdık.

Bilindiği gibi mobil oyun sektörü son zamanlarda oldukça fazla büyümeye başladı. Bu durumu fark eden bazı dolandırıcılar da bunu fırsat bilerek yeni oyunların aranan dosyalarını illegal şekillerde paylaşıyorlar. 911 Emergency Dispatcher Türkçe APK İndir adını verdikleri Body Race oyununa ait dosyaların içerisine zararlı yazılımlar yerleştiriliyorlar. Bunları cihazlarına indiren oyuncuların da kişisel bilgilerini çalıyorlar. Banka hesapları gibi kredi kartı dolandırıcılıklarının en büyük kaynakları arasında bu teknikler yatmaktadır. Bu yüzden oyunu kesinlikle resmi kurumlarca paylaşılmış yerlerden indirmeye özen gösterin.

Hakkında esgec.com

Check Also

Brawl Stars Kill You (ᵏⁱˡˡᵧₒᵤ) Nasıl Yazılır? 2021

Brawl Stars Kill You Nasıl Yazılır? soruları oyuncuların isimlerini şekilli hale getirmek istediklerinde sordukları sorular …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir