Son Haberler

Zula Akademi Nedir?

0
(0)

Zula, oyuncularını bünyesine en fazla dahil eden oyunlardan birisidir. Zula Akademi, oyuncuların hem oynayıp hem de farklı görevler üstlendiği bir programdır. Oyuncular öncelikle bu programa kayıt yaptırır, kayıtların ardından herkes yeteneklerine göre uygun pozisyonlarda görevlendirilir.

Oyun dünyasında kariyer yapmak isteyen pek çok genç Zula Akademi bünyesinde bulunmak ister. Akademi programında bulunan oyuncular, artık sıradan Zula oyuncuları değildir; diğer oyuncularla aralarında büyük farklılıklar vardır. Bu alanda kariyer yapabilmek için yeni kişilerle tanışıp harika fırsatlar elde edebilirler.

Zula Akademi Nedir?

Zula Akademi, gönüllü Zula oyuncuları tarafından oluşturulan destek takımının eğitim gördüğü merkezdir. Bu merkez fiziksel ofis olabildiği gibi sanal platformlar da olabilir. Eğitim sürecine herkes gönüllü olarak başlar ve yapacağı işlere göre özel eğitimler alırlar.

Çalışma azimleri ve yaptıkları işlerle kendilerini kanıtlayan gönüllüler daha üst pozisyonlar yükselebilir. Yani bu konuda kendine güvenen ve gerçekten isteyen kişiler Zula ekibinde kalıcı olarak çalışma fırsatı elde edebilir. 

Zula Akademide Neler Yapılır?

Akademide herkes aynı görevi yerine getirmez. Gönüllüler yeteneklerine ve yapmak istedikleri işlere göre çeşitli ekiplere ayrılır. Zula Akademi’de yer alabileceğiniz ekipler şu şekildedir:

  • Destek Ekibi
  • Oyun İçi Görevli Ekibi
  • Sosyal Medya Ekibi 
  • Test Ekibi 

Oyuncular ekiplere ayrıldıktan sonra alanlarında uzmanlaşmaları için çeşitli eğitimlere tabi tutulurlar. Eğitim bittikten sonra aktif olarak Zula’nın daha iyi bir oyun olması için emek harcarlar. Çalışmaları sonucu ekipte ön plana çıkan kişiler güzel fırsatlar elde eder.

Zula Akademi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Zula Akademi başvuruları genellikle he yıl bir defa açılır. Zula’nın tüm resmi sosyal medya hesaplarından ve web sitesinden akademi başvurularının açıldığı duyurulur. Başvurular açıldığına Zula’nın resmi sitesinden bir başvuru formu yayınlanır.

Başvuru formunu kişisel bilgilerinizle birlikte doldurmanız gerekir. Başvurular kapandıktan sonra değerlendirmeler yapılıp sonuçlar açıklanır. Eğer ekibe kabul edilirseniz Zula tarafından güzel haberi mail yoluyla alırsınız. 

Zula Akademi 2021 başvuruları henüz açılmadı. Bu yıl ekibe yeni gönüllüler alınıp alınmayacağı tam olarak belli olmasa da herkes yakın bir tarihte başvuruların açılacağını tahmin etmektedir.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Hindistan, Kripto Para Birimlerini Yasaklamayı Planlıyor

0 (0) Hindistan Parlamentosu, gelecek bütçe oturumunda özel kripto para birimlerini yasaklamayı öneren bir tasarıyı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir