XRP Son Yarım Saatte %60 Oranında Yükseldi! Peki Neden?

0
(0)

Ripple (XRP), son yarım saat içerisinde %60 oranında değer kazandı. Popüler altcoin, yazının yazıldığı sırada yükselmeye de devam ediyor. XRP’nin bu yükselişini Ripple’ın önceki gün SEC’e resmi savunmasını vermesine bağlayanlar mevcut. Fakat Twitter’daki kripto para topluluğu genel olarak bir pump grubunun bu işi üstlendiğini iddia ediyor.

Ekran Resmi 2021 01 30 19.39.01

Yerli analistlerden Yeni Nesil Kripto Trader, DOGE sonrasında XRP’nin pump edilmesinin küresel bir mesaj olarak algılanabileceğini ifade ederek, şunları dile getirdi: “DOGE sonrası XRP pump küresel mesaj olarak algılanabilir biz alt sezon başlattık gelen gelsin diyor olabilirler. O zaman biz erken yatırımcı sayılırız.”

Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği Avukat Oğuz Evren Kılıç da XRP’nin bu sıçramasına şaşırmadığını Ripple’ın büyük bir marka, XRP’nin ise çok önemli bir proje olduğunu ifade etti.

Analist Crypto Kemal ise, “Doge’den sonra XRP’nin mega pumpu tüm dikkatleri altcoinlere çekecektir dünyada, boğa boğa diyorduk ya hani… İşte DOGE ve XRP’nin içine hakiki boğa kaçmış… Önümüzdeki dönemde güzel pumplara tanıklık edeceğiz dipten aldığınız coinlere stop taşıyarak ilerleyin herşey olabilir” ifadelerini kullandı.

Twitter’daki kullanıcılar ağırlıklı olarak wallstreetbets grubunun XRP’yi yükselişe geçirdiğini düşünse de, bununla beraber XRP ve Ripple’a inanan kesim de aslında azımsanmayacak kadar fazla.

Kaynak : https://www.coinkolik.com/xrp-son-yarim-saatte-yuzde-60-oraninda-yukseldi-peki-neden/

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Cyberpunk 2077 En iyi Modlar

0 (0) Bir milyon anlık oyuncuya ulaşan Cyberpunk 2077 için modlar yapılmaya başlandı. Oyun keyfinizi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir