Winning Eleven 2021 MOD APK

0
(0)

Winning Eleven MOD APK indir, Futbol oyunlarını seviyorsanız eğer, işte sizin için harika bir seçim olan Winning Eleven 2021 android oyunu.

Winning Eleven ile maç yapmanın keyfini yaşayacaksınız. Ücretsiz almak için sitemize girin ve cihazınıza apk dosyasını inirin. Bu oyun kullanıcılar tarafından beş yıldız aldı. Tüm geri dönüşleri ço iyi. Android platformunda çok tercih edilip çok yorum aldı. Futbol şüphesiz dünyada en çok oynanılan ve takip edilen bir oyundur. Bu oyunda harika özellikleri ile futbol takipçilerini bekliyor. 3D grafik kalitesi ile oyunun zevki zirvede. Oyun içerisinde bir çok mod bulunmaktadır. Dilerseniz dostluk maçı, dünya kupası ya da kulüpler arası maçlar yapabilirsiniz.

Winning Eleven 2012 sürümünde, 126’dan fazla takım vardır. 2600 kadar da futbolcu bulunur.

Dünya Kupası Modu
Winning Eleven Dünya Kupası modu ile takımını seç ve diğer ülke takımlarına karşı futbolunu konuştur. Kupayı almak için tüm dünya takımlarını yenmen gerekir.

Winning Eleven 2012 Android indir

Android cihaz sahipleri için hazırladığımı APK dosyası ile, cep telefonlarınızdan Winning Eleven 2012 oyununu oynayabilirsiniz. Cihazınıza indirin ve sizi bekleyen eğlenceye giriş yapın.

Winning Eleven 2021 MOD APK yazısı ilk önce İndirFullAPK.com üzerinde ortaya çıktı.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Car Parking Multiplayer V4.7.3 indir

0 (0) Full Ücretsiz Car Parking Multiplayer V4.7.3 APK indir Car Parking Multiplayer V4.7.3 APK …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir