Son Haberler

Wild Rift Şekilli Nick Yazma 2020

0
(0)

Wild Rift şekilli nick yazma, oyunda adının sıradan gözükmesini istemeyen oyuncular tarafından en çok tercih edilen yöntemlerden birisidir. Şekilli nickler çok dikkat çekicidir ve görenleri nasıl yapıldığına dair meraklandırır. Başka oyuncular tarafından ilgi görmek isteyenler şekilli nickler tercih ederler. 

Birçok oyuncu daha havalı ve hoş göründüğü için oyun ismini şekilli yapmak istiyor. Bu yazımızda Wild Rift oyununda şekilli nick nasıl yazılır anlatacağız.

Wild Rift Şekilli Nick Yazma Nasıl Yapılır?

Şekilli nick yazmak için çok çeşitli yollar denenebilir. Hangi yöntem daha kolay geliyorsa onu tercih edebilirsiniz. Wild Rift şekilli nick yazma yöntemleri aşağıdaki gibidir:

Farklı Karakterler Kullanın

Harflerin yerine farklı karakterler kullanarak isminizi şekilli hale getirebilirsiniz. Kullanabileceğiniz karakterler şu şekildedir:

  • O – 0
  • S, Ş – $
  • E – €
  • A – @
  • B – 8
  • I – 1

Ayrıca nickinizin başına veya sonuna ekleyeceğiniz -, _, ., : gibi noktalama işaretleri şekilli görünmesini sağlayacaktır. Aşağıda yer alan örneklere bakabilirsiniz:

  • .:Efsane:.
  • Son-_-Savaşçı

Klavye Dilinizi Değiştirin

Dünya üzerinde tüm diller aynı alfabeyi kullanmıyor. Klavye dilinizi değiştirdiğinizde farklı alfabelerle isminizi şekilli yazabilirsiniz. Diğer alfabelerde Latin alfabesine göre çok daha farklı şekilde harfler bulunuyor.

Şekilli Nick Yazma Programı

Şekilli nick yazmak için kullanabileceğiniz bir diğer yöntem ise program veya uygulama kullanmaktır. Online olarak veya indirerek programları kullanabilirsiniz. İsminizi yazdığınızda size birçok şekilli isim önerisi sunar. Beğendiğinizi kopyalayarak oyunda bulunan isim kısmına yapıştırabilirsiniz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Car Parking Multiplayer V4.7.3 indir

0 (0) Full Ücretsiz Car Parking Multiplayer V4.7.3 APK indir Car Parking Multiplayer V4.7.3 APK …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir