WhatsApp’a Parmak İzi Teknolojisi Geliyor

0
(0)

Android beta sürümü güncellenen WhatsApp geliştiricilerinin yeni özellikler için çalıştığı öğrenildi. WhasApp’ın sunduğu sevilen özelliklerden biri de elbette WhatsApp Web… Özellikle iş yerlerinde WhatsApp’ın daha kolay kullanılmasını sağlayan WhatsApp Web’e getirilecek olan yeni özellikle, uygulamaya giriş yönteminin değiştirilmesi planlanıyor.

Telefon olmadan da WhatsApp’ a erişim sağlamaya yarayan WhatsApp Web’ in beklenen yeni güncellemesi merak ediliyor. Webtekno’dan Eray Kalleoğlu’nun haberine göre güncelleme ile ilgili gelişmeler olduğu öğrenildi. WhatsApp geliştiricileri, kullanıcıların güvenliklerini arttıracak bir özellik üzerine çalışıyorlar. Uygulama android beta sürümünün güncellenmesiyle birlikte 2.20.200.10 sürümüne yükselmişti. Ancak gözler şimdi yeni çalışmalara çevrildi. Güncelleme ile gelecek olan özellik, kullanıcılara WhatsApp Web’ e giriş sırasında yeni bir yöntem sunacak.

Parmak İzi ile Daha Güvenli

Yeni sürümde uygulamaya, kullanıcıların WhatsApp Web’ e parmak izleriyle giriş yapmalarını sağlayacak bir özellik kazandırmak amaçlanıyor. En çok kullanıcıların güvenliği anlamında önem taşıyan bu özelliğin yeni sürümle hayata geçirilmesi planlanıyor. Ancak güncelleme geldikten sonra parmak iziyle giriş işleminin ne şekilde yapılacağı ise hala belirsizliğini korumaya devam ediyor.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Çağatay Ulusoy’un ‘Menajerimi Ara’ Dizisindeki İmajı Olay Oldu

0 (0) Star Tv ekranlarında yayın hayatına başlayan yeni dizilerden ‘Menajerimi Ara’nın yeni bölüm fragmanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir