antalya escort

Vitesi Taktı Beşe, Çıktı E-5’e! Moto Razr 5G Rekor Kırdı!

 Vitesi Taktı Beşe, Çıktı E-5’e! Moto Razr 5G Rekor Kırdı!
Okunuyor Vitesi Taktı Beşe, Çıktı E-5’e! Moto Razr 5G Rekor Kırdı!
0
(0)

Motorola’nın yeni amiral gemisi telefonu Moto Razr 5G sadece iki dakika içinde Çin satışlarında tükendi. 90’ların efsanesi geri mi dönüyor?

Motorola, uluslararası lansmanın gerçekleşmesinden bir gün sonra geçtiğimiz hafta Çin pazarı için Moto Razr 5G akıllı telefonunu duyurmuştu. Katlanabilir akıllı telefon ilk kez 15 Eylül Salı günü satışa çıktı ve Lenovo’nun sahibi olduğu alışveriş şirketinden alınan geri bildirimler, ürünün sadece iki dakika içinde satıldığı yönünde.

Motorola Razr 5G

 

Razr 5G’nin bu kadar yüksek fiyat etiketinin hakkını verebilmesi ve beklentileri karşılaması cihazın popülerliğinin bir göstergesidir. Ancak, ilk satış turu için kullanıma sunulan toplam birim sayısını bilmiyoruz. Cihaz, 21 Eylül’de Motorola’nın resmi web sitesi, JD.com ve diğer çevrimiçi kanallar aracılığıyla Çin’de tekrar satışa sunulacak. 1550 Euro gibi bir fiyata satılan bir telefon için fazlasıyla iddialı bir rakama ulaşılmış durumda.

Telefon su geçirmez tasarıma sahiptir ve 15W şarj desteği ile 2.800mAh pil içerir. 8 GB RAM ve 256 GB depolama ile eşleştirilmiş bir Snapdragon 765G yonga seti tarafından desteklenmektedir. Ek olarak, harici ekran artık varsayılan olarak kamera, mesajlar, hesap makinesi, Google Keep, Google Haberler, Google Home ve YouTube gibi daha fazla uygulamayla çalışacak şekilde optimize edilmiştir. Kullanıcılar ayrıca herhangi bir uygulamanın o ekranda işini yapması için manuel olarak izin verebilir. Bu ekran artık hareketle gezinmeyi de destekliyor. Telefon Android 10 ile çalışıyor.

Vitesi Taktı Beşe, Çıktı E-5’e! Moto Razr 5G Rekor Kırdı! yazısı ilk önce TeknoBurada üzerinde ortaya çıktı.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın