Son Haberler

Valorant Gece Pazarı Değişecek Mi?

0
(0)

Valorant, kişiye özel market kültürünü yansıtan gece pazarı ile büyük ses getirdi. Yakın tarihte açılmış olan Valorant Gece Pazarı değişecek mi diye oyuncular merak ediyor. Pazarın değişmesi yeni skinlerin gelmesini ifade ettiğinden, herkes pazarın değişmesini ister.

Bu yazımızda Valorant Gece Pazarı hakkında merak edilen tüm soruları cevaplandırmaya çalışacağız.

Valorant Gece Pazarı Nedir?

Gece Pazarı, her bir oyuncuya özel ürün barındıran market çeşididir. Gece Pazarı’nda 6 silah kaplaması bulunur. Pazarda bulunan kaplamalar rasgele belirlenir ve her oyuncuya farklı bir kaplama verilir.

Gece Pazarı’nı diğer mağazalardan ayrı tutan bir diğer özelliği ise kişiye özel indirimler olmasıdır. Pazarda bulunan 6 silah kaplaması normal indirimlerin haricinde size özel indirimlere tabi tutulur.

Gece Pazarı’nda bulunan ürünlere farklı kısımlarda rastlayabilirsiniz. Kaplamalar rasgele belirlendiği için, daha önce sahip olduğun bir kaplama pazarda karşına çıkabilir.

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Değişecek?

Oyuncuların Gece Pazarı’nın sık sık değişmesini isterler. Böylece kısa süre içerisinde birden farklı kaplama satın almayı amaçlarlar. Gece Pazarı’nın değişim zamanları bellidir. Pazar girdiğinizde kaç gün sonra değişeceğini görebilirsiniz.

Pazar girdiğinizde “NIGHT.MARKET” yazısının altında kaç gün kaldığı yazar. Oradaki yazı İngilizce olduğu için anlamamış olabilirsiniz. Örneğin “ends in 24 days” yazıyorsa 24 gün içinde kapanıyor demektir. Süre dolduktan sonra pazar yenilenir ve yeni 6 kaplama pazara eklenir.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Hindistan, Kripto Para Birimlerini Yasaklamayı Planlıyor

0 (0) Hindistan Parlamentosu, gelecek bütçe oturumunda özel kripto para birimlerini yasaklamayı öneren bir tasarıyı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir