Üniversite Espor Kulüpleri Çalıştayı Programı Belli Oldu

0
(0)

University Versus’un düzenlediği Üniversite Espor Kulüpleri Çalıştayı‘nın programı ile sektörün önemli isimleri bir araya geliyor.

Espor sektörü günden güne gelişiyor. Pek çok farklı alanda oyuncuların ve takımların birbirleriyle olan mücadeleleri katlanarak heyecanı artırıyor ve bu da espor kültürünün yayılmasına katkı sağlıyor. Türkiye’de espor kültürü üniversite kulüplerinde oyunculara aşılanmaya başlıyor. Üniversite içi ve üniversiteler arası etkinliklerle kişiler arasında etkileşim kuruluyor.

University Versus, Sektörün Önemli İsimleriyle Bir Araya Geliyor

Daha önce düzenlenen #DoğaİçinSavaş adlı sosyal sorumluluk etkinliği ile üniversite kulüpleri arasında adını duyurmayı başaran University Versus, üniversitelerin sıkça karşılaştıkları sorunları belirlemek için sektörün önemli isimlerinin de katıldığı bir çalıştay gerçekleştiriyor. Tüm üniversite espor kulüplerini ve topluluklarını yakından ilgilendiren bu çalıştay ile üniversite espor kulüplerinin sorunlarını çözüme kavuşturmak adına önemli bir adım atılıyor.

28 Şubat Pazar günü gerçekleştirilmesi planlanan Üniversite Espor Kulüpleri Çalıştayı, TESFED, SenpAI.GG, HyperX, MobaTR, Espor Eğitimi, NewGen ve Futbolist iş birliği ile düzenlenecek. Etkinliğe katılacak kişiler; Espor Pazarlama Müdürü Simge Erdoğan, HyperX, Türkiye Pazarlama Müdür Zülfü Topçu, Futbolist Menajeri Berke Mol, NewGen Strateji ve Proje Müdürü Hakan Aydın, MobaTR Kurucusu Gökhan Güler, Espor Eğitimi Kurucusu Yasin Nuri Çakır, SenpAI.GG Ülke Müdürü Emre Laleli ve Türkiye Espor Federasyonu Başkanı Alper Afşin Özdemir.

Üniversite Espor Kulüpleri Çalıştayı Programı


University Versus’un düzenlediği Üniversite Espor Kulüpleri Çalıştayı‘nın programı belli oldu.

28 Şubat Pazar günü saat 13:00’de Espor Pazarlama Müdürü Simge Erdoğan, HyperX Türkiye Pazarlama Müdürü Zülfü Topçu, Futbolist Menajeri Berke Mol ve NewGen Strateji ve Proje Müdürü Hakan Aydın‘ın açılış konuşması ile başlayan program sonrasında MobaTR Kurucusu Gökhan Güler moderatörlüğünde Espor Eğitimi Kurucusu Yasin Nuri Çakır ve SenpAI.GG Ülke Müdürü Emre Laleli‘nin yer alacağı birinci oturumla devam edecek. İkinci oturumda ise moderatör University Versus Kurucusu Kaan Selimoğlu‘nun konuğu Türkiye E-Spor Federasyonu Başkanı Alper Afşin Özdemir olacak.

University Versus

University Versus, üniversiteler arası çevrim dışı ve çevrim içi profesyonel bir espor rekabet organizasyonudur. UNIVS, 18-25 yaşındaki bireylerin profesyonel espor deneyimi elde etmelerini sağlar ve onlarca espor topluluğuna kendilerini geliştirme, tanıtma ve büyütme konusunda destek verir.

univs.gg

University Versus (UNIVS) üniversitelerin espor öğrenci topluluklarının turnuvalar ile diğer üniversitelere meydan okudukları ve gerçekleştirilecek eğitimlere bireysel ya da ekipçe katıldıkları bir platformdur.

BASIN BÜLTENİ

Üniversite Espor Kulüpleri Çalıştayı Programı Belli Oldu
Üniversite Espor Kulüpleri Çalıştayı Programı Belli Oldu

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Cyberpunk 2077 En iyi Modlar

0 (0) Bir milyon anlık oyuncuya ulaşan Cyberpunk 2077 için modlar yapılmaya başlandı. Oyun keyfinizi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir