Son Haberler

Ubisoft’un Meşhur Downgrade’leri

0
(0)

Son yıllarda Ubisoft’a olan güvenimiz yerlerde geziniyor. Watch Dogs ve AC Unity gibi büyük faciaları unutmak elde değil. Özellikle E3 fuarında gösterilen grafiklerle oyunda gelen grafikler arasında gözle görülür bir şekilde farklılıklar vardı.  Bununla beraber oyundaki saçma sapan hatalar bizleri sinir krizlerine sokuyordu. AC Unity zaten oyun olarak değil de oyun hataları olarak karşımıza gelmişti.

İnternette gezinirken “Ubisoft downgrades” isimli bir video gördüm ve video yapan kişinin “CrowbCat” olduğunu görünce hemen izlemeye geçtim. Ubisoft’un yaptığı downgrade’leri biliyorum, ama ben yine de izlemek istedim.

The Division haricinde Ubisoft’un yaptığı neredeyse bütün oyunları oynamış birisi olarak gördüğüm sonuçlar beni tekrar kızdırmaya yetti. İnsanları salak yerine koymayı seven Ubisoft, ne zaman akıllanacak gerçekten merak ediyorum.

CrowbCat tarafından yayınlanan videoyu izleyerek; şu ana kadar Ubisoft’un acımasızca yaptığı downgrade’lere göz atabilirsiniz ve görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Hindistan, Kripto Para Birimlerini Yasaklamayı Planlıyor

0 (0) Hindistan Parlamentosu, gelecek bütçe oturumunda özel kripto para birimlerini yasaklamayı öneren bir tasarıyı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir