Truecaller Premium APK

0
(0)

Truecaller Premium Gold APK indir, Trucaller herkesin telefonunda olması gereken harika bir uygulamadır. İçerisinde yer alan mükemmel özellikler ile Android içerisinde yer alan en iyi rehber ve telefon arama uygulamasıdır.
Truecaller sayesinde sizi kim aramış görebileceksiniz, arayan kişinin kimliğini öğrenebileceksiniz. İstemediğiniz çağrıları, spam aramaları, sahtekarlıkları engelleyebileceksiniz. Uygulama size gelen aramanın spam arama olduğunu bildirir. Renkli aramalar ile size bilgi verir, mavi aramalar güvenli, kırmızı aramalar ise sahte çağrı olduğunu belirtir. TrueCaller’in özelliklerini ele alacak olcaksak sırasıyla;

Telefon Görüşmelerini Kaydet
Sizin arayan çağrıları, manuel ya da otomatik olarak TrueCaller ile kaydedebilirsiniz. Telefonunuzda yer olmasa bile bu görüşme kayıtlarını Google Drive hesabınıza yükler.

Telefon Rehberini Yedekleme
Truecaller ile telefon rehberinizi yedekleyip saklayabilirsiniz. Böylelikle hiçbir veriyi kaybetmemiş olursunuz. Telefonunuzu değiştirmeniz durumunda uygulamayı tekrar yükleyerek rehber yedeğinizi geri alabilirsiniz.

Truecaller Premium MOD APK ile erişebileceğiniz tüm özellikler;

  • Telefon görüşmelerini sınırsız kaydetme.
  • Profilinizi görüntüleyenleri görmek.
  • Reklamsız kullanım.

Android cihazınız varsa Truecaller APK dosyası mutlaka arşivinizde olmalı. Güvenlik ve saçma sapan aramaların önüne geçmek için kullanabileceğiniz en iyi programdır.

Truecaller Premium APK yazısı ilk önce İndirFullAPK.com üzerinde ortaya çıktı.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Car Parking Multiplayer V4.7.3 indir

0 (0) Full Ücretsiz Car Parking Multiplayer V4.7.3 APK indir Car Parking Multiplayer V4.7.3 APK …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir