Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2’ den Rekor Satış!

0
(0)

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 serisi satış rakamı ile herkesi şaşırttı. Yalnıza 11 gün içinde 1 milyonluk satış barajını geçen yeni seri, kırdığı rekorla dikkatleri üzerine çekti.

Activision’ un yayınladığı oyun, Unreal Engine 4 motoru ile Vicarious Visions tarafından geliştirilmişti. Activision tarafından yapılan açıklamaya göre, Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 serinin en başarılılarından biri olarak yerini aldı.

1 Milyon Satış Barajı 11 Günde Aşıldı

Oyunun 4 Eylül tarihinden itibaren PC, PlayStation 4 ve Xbox One oyuncularıyla buluşacağı firma aracılığı ile bildirilmişti. Ancak serinin çıkış tarihi 2 haftaya ulaşmadan elde ettiği satış rakamı oyuna ne denli büyük ilgi olduğunu gözler önüne serdi. Kaykay oyununun yeni serisi olan Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2, 11 günde 1 milyon satış barajını üstüne geçti…

Kaykay Hissi Üst Seviyeye Çıktı

Son sürümde modern grafikler ve yeni bir oyun motoru sayesinde sunulan kaykay hissi, eski sürüme göre üst seviyeye taşındı. Kayak hissini daha yoğun yaşatacak olan son seri, oyun eleştirmenleri tarafından da oldukça olumlu yorumlar adı.

Edindiği başarıyı attığı Tweet ile duyuran firmanın piyasaya sürdüğü yeni serinin fiyatının ise önceki seriye göre bir nebze daha uygun olduğu düşünülüyor. Oyunun PS4 ve Xbox One sürümü 279 TL fiyata sahipken, PC sürümü ise 288 TL satış fiyatına sahip.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Yeni Güncelleme Geliyor! Tesla Otomobiller Keçi Gibi ‘Meleyebilecek’!

0 (0) Tesla CEO’su Elon Musk, Twitter üzerinden otomobilleriyle ilgili bazı açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamalarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir