TOBB Nefes Kredisi 2021 Başvurusu Yap

TOBB Nefes Kredisi 2021 için başvuru yapmak isteyenlere bu rehber hazırlanmıştır. Şartları ve Kimler Alabilir? gibi tüm detayları sizlere aktaracağız. Aynı zamanda alabileceğiniz kredi miktarını da hesaplama yapabileceksiniz. TOBB Nefes Kredisi Hesaplama aracımız sayesinde her kullanıcıyı mutlu etmeye çalışıyoruz. Amacımız bu tür konularda içerikler oluşturarak sizleri bilgi kirliliğinden korumak ve doğru bilgilere yönlendirmek.

TOBB ile anlaşma sağlayan bankalar tarafından işletme sahipleri işletmelerinin ihtiyacı doğrultusunda hazine destekli bir şekilde bu krediyi oluşturdu. Eğer başvuru yapmak istiyorsanız sizlere aşağıda listelediğimiz bankalar arasında karşılaştırma yaparak size göre en iyisini seçebilirsiniz.

TOBB Nefes Kredisi 2021

TOBB Nefes Kredisi, 1 Haziran 2021 tarihiyle birlikte anlaşmalı bankalarca verilmeye başlamıştır. Korona virüsü tedbirleri kapsamında işletmelerin oldukça zarar görmesinden dolayı bu krediler oldukça gerekli hale geldi. Türkiye Cumhuriyeti de, elinden geldiğince işletme sahiplerine normalleşme sürecine girebilmeleri adına bu tür olanaklar sağlamaktadır. 2021 yılında olduğu gibi buna benzer TOBB Nefes Kredisi geçtiğimiz yıllarda da olmuştu.

2021 TOBB Nefes Kredisi Hangi Bankalar Veriyor? gibi kullanıcıların çok sordukları soruları cevaplamaya çalışacağız. Eğer sizin de bu konuyla ilgili merak ettiğiniz bir sorunuz varsa yorum olarak yazabilirsiniz. Tüm sorularınız cevaplanacak ve içeriğimiz gelişmelere göre güncellenmeye devam edilecektir.

TOBB Nefes Kredisi 2021 Başvuru Formu

Başvuru yapabilmek için TOBB Nefes Kredisi 2021 verebilen anlaşmalı bankalardan bir tanesini seçmeniz gerekmektedir. Bu bilgiyi size aşağıda verdik, daha sonrasında başvuru gerçekleştirerek kredinizin sahibi olabilirsiniz. Eğer işletmeniz TOBB’a bağlıysa ve yıllık 10 Milyon TL ciroyu aşmıyorsanız bu başvuruyu gerçekleştirebilirsiniz. Gerekli bağlantıya gittikten sonra sizlerden istenilen Başvuru Formu bilgilerini doldurmanız yeterli olacaktır.

Tüm Bankalar – Başvuru Formu
Nefes Kredisi 2021 Başvuru
Nefes Kredisi 2021 Başvuru

Daha sonra bu bilgi bir bankacıya ulaşacak ve sizin formunuzu inceleyecek. Eğer uygun görürse onay verecek ve TOBB Nefes Kredisinden yararlanabileceksiniz. Eğer kredi başvurunuz kabul edilmezse farklı bankalardan da başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda iletişime geçerek yardım isteyebilir ve haksız şekilde kredi alamıyorsanız bu durumu şikayet edebilirsiniz. Alabileceğiniz kredi limitleri ve faiz oranlarıyla ilgili bilgileri de aşağıda listeledik.

Cironuz 0 ila 1 Milyon TL aralığındaysa 50.000 TL azami kredi limitiniz bulunuyor. 1 Milyon ile 10 Milyon TL aralığında cirosu bulunanlarda 200.000 TL azami kredi limitiyle başvuru yapabilirler.

Verdiğimiz TOBB Nefes Kredisi 2021 Başvuru Formu içeriğindeki bilgiler yapılacak olan yeni haberler ve gelişmelerce güncellenecektir. Sizlere en doğru bilgileri aktarabilmek adına sürekli araştırmalarımız devam edecek.

TOBB Nefes Kredisi 2021 Kimler Alabilir? (Şartları)

TOBB Nefes Kredisi 2021 haberleri sonrasında kimler alabilir? soruları oldukça sık sorulanlar sorular arasında yer alıyor. TOBB’a bağlı odalar ve borsa üyelerinin kesinleşmiş son mali yıl ciroları 10 Milyon TL den yüksek olmadığı sürece ve 2020-2019 yıllarındaki cirolarına göre bu yıl en az %25 düşüş olanlar krediye başvurabilirler.

2019 yılından sonra kurulan firmalarda ciro kaybı bir şart olarak aranmaz. Aynı zamanda arım Kredi Kooperatifleri, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri, kuyum ticareti ile iştigal edenler ve kıymetli maden aracı kuruluşları, kıymetli maden ticareti ile iştigal eden diğer firmalar ve Faktoring Şirketleri yukarıda bahsettiğimiz TOBB’a bağlı odalar veya borsa üyesi olsa dahi Nefes kredisinden yararlanamazlar.

TOBB Nefes Kredisi 2021 Hangi Bankalar Veriyor?

TOBB Nefes Kredisi 2021’den yararlanmak isteyenler hangi bakalar veriyor? ve hangi bakalar dan alınır? gibi soruları da oldukça fazla sormaktalar. Aşağıda listelediğimiz 10 farklı banka aracılığıyla 2021 yılında gerçekleştirilen nefes kredisine başvuru yapabilirsiniz.

Nefes Kredisi 2021 Hangi Bankalar Veriyor?
Nefes Kredisi 2021 Hangi Bankalar Veriyor?
  • T.C. ZİRAAT BANKASI A.Ş.
  • TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O.
  • TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş.
  • T.GARANTİ BANKASI A.Ş.
  • TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş.
  • YAPI VE KREDİ BANKASI A.Ş.
  • AKBANK T.A.Ş.
  • DENİZBANK A.Ş.
  • ZİRAAT KATILIM BANKASI A.Ş.
  • VAKIF KATILIM BANKASI A.Ş.

Hakkında esgec.com

Check Also

Brawl Stars Kill You (ᵏⁱˡˡᵧₒᵤ) Nasıl Yazılır? 2021

Brawl Stars Kill You Nasıl Yazılır? soruları oyuncuların isimlerini şekilli hale getirmek istediklerinde sordukları sorular …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir