The Sims FreePlay APK

0
(0)

The Sims FreePlay Para Hileli Mod APK indir v5.57.2

The Sims FreePlay keyfi artık mobil cihazlarda sürmeye devam edecek! Dünya üzerinde belki de en çok üyeye sahip simülasyon oyunu olan Sims, şimdi Android platformlarında yerini aldı.

The Sims Freeplay APK Hile

Sims dünyasında sizi yansıtan ya da hayali karakterinizi oluşturun ardından hayallerinizde yatan bir kasaba yaratın ve büyütün. Oyun içerisinde ödüller kazanmak için verilen hedefleri yerine getirin ve tamamlayın. Oyun içerisinde karakterinizi dilediğiniz gibi eşyalarla giydirebiliyorsunuz, hatta çocuk yapabilir ve evcil hayvan besleyebilirsiniz. Oyunu para hileli mod apk indirerek tüm bunları daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

The Sims FreePlay APK 2021

Sim karakterinizi özelleştirin. Karakterinizin oyun içerisinde şık görünmesini sağlayın ve size özel şık havuzlu villa daireler inşaa edin. Daha fazla Sim karakter ile iletişim kurun isterseniz evlenin. Ailenizi genişletmek için beklemenize gerek yok burası sizin dünyanız ve Patron sizsiniz.

The Sims FreePlay apk son sürüm

Hayat her zaman güzeldir ama yanınızda sevdiğiniz insanlarla daha güzeldir. Oyun içerisinde ilişkilere başlayın, aşık olun, evlenin ve bir aile kurun. Sevgi bağınızı daha büyütmek için evcil hayvanınızı sahiplenin. Hafa sonu günleri güzel havuz partileri düzenleyin ve ızgarayı hazırlayın. Bu simülasyon oyunu tamamen sizin hayatınız. İstemediğiniz her şeyi red edin. Sevmediğiniz insanlardan uzaklaşın.

Eğer kafa dağıtacak ve keyif alacak bir oyun arıyorsanız Sims sizin için iyi bir alternatif olabilir.

 

The Sims FreePlay APK yazısı ilk önce İndirFullAPK.com üzerinde ortaya çıktı.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Real Car Parking : Parking Master APK indir

0 (0) Ücretsiz Real Car Parking : Parking Master APK indir Gerçek araba park etme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir