antalya escort

Tesettür Abiye Alırken Neye Dikkat Edilmeli? Dikkat Etmeli?

 Tesettür Abiye Alırken Neye Dikkat Edilmeli? Dikkat Etmeli?
Okunuyor Tesettür Abiye Alırken Neye Dikkat Edilmeli? Dikkat Etmeli?
0
(0)

Özel günlerin vazgeçilmezi olan tesettür abiye modelleri çoğu bayan için gösterişli olması ve davetlerde şık görünmeyi sağlamasından dolayı tercih ediliyor. Tek parça olabilen tesettür abiyeler aynı zamanda iki ve ya üç parçadan da oluşabiliyor. Taşlarla, dantellerle ve tül gibi pek çok detayla özel günler için hazırlanan abiyelerin seçimini yaparken dikkat edilmesi gerekir. Tesettürlü bayanların aklına takılan sorulardan olan tesettür abiye alırken vücut tipiyle uyumlu modeller seçmek bu işin püf noktasını oluşturuyor. Vücut hatlarınız ne olursa olsun size yakışacak ve özel günlerde bir yıldız gibi parlamanızı sağlayacak abiye seçiminde şunlara dikkat etmelisiniz.

FAZLA KİLOLARINIZI KAPATAN TESETTÜR ABİYE MODELLERİ SEÇİN!

Tesettür abiye seçimi yaparken size yakışan modeli bulabilmek için öncelikle fazla kilolarınızı kapatacak modellere yönelmelisiniz. Üst kısmı kilolu olan bayanların abiye seçimlerinde etek kısımları ile üst kısımların aynı genişlikte olduğu ve ya çan kesim olan modellerden seçmesi daha zarif görünmelerini sağlayacaktır. Atletik vücut tipi ya da üçgen vücut tipinde olan bayanların bel bölgesindeki zarifliği vurgulamak için kemerli modeller seçmesi zariflik için önemli bir püf noktasıdır.

 

 

Fazla kiloları kapatan modeller seçerken;

  1. Bir beden bol olan tasarımları denemelisiniz.
  2. Düz kesim ve çan kesim modeller her zaman daha zarif duran kesimlerdir.
  3. Koyu renk abiyeler fazla kiloları başarılı bir şekilde kapatır.
  4. Tek renk tonundaki abiyeler zarif görünmeyi sağlar.
  5. Kollarında tüller ve ya çeşitli detaylar olan abiyeler bel bölgesinin daha zayıf durmasını sağlar.

TESETTÜR ABİYE ALIRKEN BOYUNA DİKKAT EDİN!

Tesettür abiye alırken abiyenizin boyuna dikkat etmelisiniz. Boyu çok uzun olan abiyeler ayakkabılarınızı giydiğiniz halde yerlerde kalıyorsa kestirmeniz gerekebilir. Ayrıca boyu kısa olan abiyelerde de her türlü ayakkabı ile uyumlu olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Bazı ayakkabıların yüksek topuklu olması abiyenizin boyunu daha kısa gösterdiği gibi çirkin bir görüntü oluşturmasına da neden olabilir. Bu nedenle abiyenizin boyuna özen göstermelisiniz.

 

TESETTÜR ABİYE ALIRKEN İÇ ÇAMAŞIRINIZI DEĞİŞTİRMEYİ UNUTMAYIN!

Tesettür abiyelerin altına bazı bayanlar korse ve ya toparlayıcı sutyen gibi ürünler giyerler. Tesettür abiye alırken de abiyenizin altına hangi iç çamaşırlarınızı giyecekseniz yanınızda götürmeniz gerekir. Abiye denemeleri yapmadan önce iç çamaşırlarınızı değiştirdiğinizde ve abiye ile giyeceğiniz çamaşırlarınızı kullandığınızda sonuç daha net olacaktır.

 

TESETTÜR ABİYE ALIRKEN BÜTÇENİZE UYGUN SEÇENEKLERE YÖNELİN!

Tesettür abiye seçenekleri oldukça renkli ve farklı fiyat aralıklarına sahip bir dünyadır. Bu nedenle abiye alırken maddi durumunuzu gözden geçirmeni gerekir. Tesettür abiye modellerinde 15.000 TL gibi uçuk fiyatlara seçenekler olduğu gibi 50 TL gibi oldukça düşük fiyat aralıkları da karşınıza çıkabilir. Ayrıca abiye alırken internet üzerinden alım yapacaksanız indirim zamanlarını takip etmelisiniz. Özellikle yaz sezonu bitmeye yaklaştığında abiye fiyatları oldukça düşecektir.

TESETTÜR ABİYE TRENDLERİNİ TAKİP EDİN!

Tesettür dünyasında da oldukça etkili bir hal alan moda akımları tesettür abiye modellerini de etkiliyor. Dantel detaylarının daha sık kullanıldığı moda trendleri olduğu gibi bazı senelerde ise simli tüller trendler arasında sayılabiliyor. Tesettür abiye almadan önce birkaç mağaza gezmeniz ve sezonun moda detaylarını öğrenmeniz daha isabetli seçimler yapmanızda size yardımcı olacaktır. Abiye alırken modası geçmeyen modellerden seçmeniz halinde uzun yıllar çeşitli günlerde kullanabilirsiniz. Ayrıca abiyenizi uzun bir dönem giymeyi düşünüyorsanız bir beden bol almanız da fayda var. Çünkü abiyeler esnek olmayan kumaşlardan üretildikleri için zaman içerisinde kilo alımına bağlı olarak kullanılmaz hale gelebiliyor.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın