antalya escort
  • Ana Sayfa
  • Gündem
  • Samsung’un yeni bütçe dostu telefonu Galaxy A02 Geekbench’de görüldü!!!

Samsung’un yeni bütçe dostu telefonu Galaxy A02 Geekbench’de görüldü!!!

 Samsung’un yeni bütçe dostu telefonu Galaxy A02 Geekbench’de görüldü!!!
Okunuyor Samsung’un yeni bütçe dostu telefonu Galaxy A02 Geekbench’de görüldü!!!
0
(0)

Samsung’un bütçe dostu ve düşük özelliklere sahip olması beklenen Galaxy A02 modeli, Geebench performans testlerinde görüldü.

Samsung‘un yeni modelleri hız kesmeden gelmeye devam ediyor. Bir yandan S21 serisi için çalışmalar yapan Koreli üretici, bir yandan ise bütçe dostu ve orta sınıf telefonlarına yoğunlaşıyor. Bildiğiniz üzere bugün Galaxy F41 adında yeni bir telefon ortaya çıktı. Kamera özellikleriyle ön plana çıkan bu telefon, Samsung‘un yepyeni bir seriye başlayacağını da işaret ediyor. Bu telefon iddialarına sürdürmeye devam ederken şimdi de, SM-A025F model numaralı farklı bir Samsung modeli görüldü. Galaxy A02 olması beklenen bu cihaz, halihazırda piyasada bulunan  Galaxy A01′in halefi olarak piyasaya sürülecek.

Geekbench‘de görülen yeni Galaxy A02 modelilistelenen özelliklere göre Android 10 tabanlı OneUI arayüzü ile kutudan çıkacak. Ayrıca cihazın kalbi Snapdragon yonga seti ile atacak ve 2GB‘da RAM ile desteklenecek. Yonga seti hakkında henüz net bir bilgi olmasa da kaynaklar, bunun Snapdragon 450 SoC olacağını tahmin ediyor.

 

Galaxy-A02

Skorlara gelecek olursak  SM-A025F model numaralı Galaxy A02, tekli çekirdek testinde 757 puan alırken, çoklu çekirdek testinde ise 3.904 puan alıyor. Bu skorlarda giriş segmentinde olması gereken bir cihaz için oldukça tatmin edici rakamlar elde ediyor.

Geekbench listesi cihaz hakkında şimdilik bu kadar bilgi veriyor. Ancak Galaxy A01 ile benzerlik göstermesi beklenen bu telefon, muhtemelen HD Plus Infinity-V ekran, Snapdragon 450 yonga seti, 3GB RAM ve 32GB depolama seçenekleri ile gelecektir diye tahmin ediyoruz.

Samsung’un yeni bütçe dostu telefonu Galaxy A02 Geekbench’de görüldü!!! yazısı ilk önce TeknoBurada üzerinde ortaya çıktı.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın