antalya escort

Rüyalar Şehri ABD’de Yağma Çok Sayıda Gösterici Göz Altına Alındı! (Video)

 Rüyalar Şehri ABD’de Yağma Çok Sayıda Gösterici Göz Altına Alındı! (Video)
Okunuyor Rüyalar Şehri ABD’de Yağma Çok Sayıda Gösterici Göz Altına Alındı! (Video)
0
(0)

Pazartesi günü itibari ile Washington Post’a konuşan bazı yağmacılar; isyanın, yağmanın, huzursuzluğun nedeni, Pazar günü öğleden sonra şehrin Güney Yakası’nda polisin karıştığı Siyahi adamın öldürüldüğünü iddia eden haberlerdi. Fakat polis bu hesapların, insanları kışkırtmak için şehir merkezine gitmeye teşvik eden sosyal medyaya yayılan yanlış bilgiler olduğunu söyledi.

Rüyalar Şehri ABD’de Yağma Çok Sayıda Gösterici Göz Altına Alındı! (Video)

Chicago Belediye Başkanı Lori Lightfoot yaptığı açıklamada: ”Bu yüzsüzce yapılan iş yağma ve yıkımdı. Bu kabul edilebilir bir şey değil.” açıklamasında bulundu. Yağma esnasında, memurlar en az bir kişiyi vurdu. Birçok şüpheli dolu çantayla kaçarken polise yakalandı. Yağma, şehrin Güney Yakası’nda silahlı çatışmanın ardından polis ve siyahi insanlar arasında çok gergin bir günün ardından geldi.

 

Belediye Başkanı Lightfoot, pazartesi sabahı ikinci basın toplantısında gazetecilere yaptığı açıklamada, ”Cumhuriyetçi eyalet milletvekillerinin eyalet ve federal birliklerin gönderilmesi yönündeki çağrılarına rağmen Pritzker’den Ulusal Muhafızlardan yardım istemediğini” belirtti.

Son olarak ise 2020 yılının “gördüğümüz hiçbir yıla benzemediğini” de belirtti. “Ekonomik bunalımla birleşen sivil huzursuzlukla birlikte küresel bir salgın gördük ve şimdi gördüğümüz şiddeti tekrar görüyoruz” dedi.

İLGİLİ HABER

ABD’deki Protestocular Bir Adım Daha İleriye Giderek Jeff Amazon’un Evinin Önüne Giyotin Kurdular!

Rüyalar Şehri ABD’de Yağma Çok Sayıda Gösterici Göz Altına Alındı! (Video) yazısı ilk önce Webhakim sitesine aittir.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın