Rising Super Chef 2 MOD APK

0
(0)

Rising Super Chef 2 Para Hileli APK indir v5.2.1

Rising Super Chef 2, hep usta bir şef olmanın hayallerini kurdunuz mu? Yemekler ile aranızın iyi olduğunu düşünüyor ve müşterilerinize hizmet etmeyi seviyorsanız işte sizin harika bir oyun.

Birbirinden farklı lezzetlere imzanı atabilirsin. En lezzetli hamburger ve pizza yemeklerini yaparak müşterilerinin damaklarına imza at. Yükselen Süper Şef – Craze Restaurant Yemek Oyunları – 2021 yılının en iyi ücretsiz yeni pişirme oyunudur!

Yükselen Süper Aşçı – Çılgın Restoran Yemek Oyunları karakteri Emma her zaman en iyi yemekleri yapmak için kendi macerasına ilk adımını attı. Ona bu zorlu süreçte mutfakta başarılı olması için yardımcı olmalısın. Mutfak malzemelerinden, iyi yemek tariflerine her alanda yapacağın ufak dokunuşlarla onun başarı merdivenlerini tırmanmasına yardımcı ol.

Oyun özellikleri:
* En iyi yemekleri pişirmen için 200 üzeri yemek tarifi ve malzemesi.
* Binlerce ödül.
* Çevrimdışı oyuna devam.

Türk mutfağı, italyan mutfağı dünyaca ünlü gastronomi mutfaklarının tariflerini yaparak müşterilerine güzel bir gün yaşat. Farklı tamak tadlarını toplayarak en iyi yemekleri sergileyebilirsin. Böylelikle müşterilerin tekrar seni ziyaret etmeye gelecektir. Sitemizden indireceğiniz özel hileli apk ile sınırsız paraya sahip olacaksınız.

Rising Super Chef 2 MOD APK yazısı ilk önce İndirFullAPK.com üzerinde ortaya çıktı.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Car Parking Multiplayer V4.7.3 indir

0 (0) Full Ücretsiz Car Parking Multiplayer V4.7.3 APK indir Car Parking Multiplayer V4.7.3 APK …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir