Redmi Note 10 geliyor; POCO X3’e rakip çıktı!

 Redmi Note 10 geliyor; POCO X3’e rakip çıktı!
Okunuyor Redmi Note 10 geliyor; POCO X3’e rakip çıktı!
0
(0)

Bir süredir Dimensity ile anılan Redmi Note 10, POCO X3’ün de tanıtılmasıyla farklı bilgileri karşımıza çıkardı; cihaz netleşiyor!

İki gün önce tanıtılan ve orta segmente yeni bir soluk kazandıran POCO X3‘ün ardından Avrupa pazarı için çalışmalara hız veren Xiaomi, Redmi Note 10 ile bu soluğu devam ettirecek. Ortaya çıkan bilgilere göre dur durak bilmeden yeni telefonlar tanıtan Redmi’nin POCO X3’de de karşımıza çıkan Snapdragon 732G‘den güç alan bir cihaz üzerinde çalışması, diğer bildiklerimiz ile birleştiğinde yepyeni bir cihazı ortaya çıkartıyor. Redmi, yeni Note 10‘uyla orta segmetteki çeşitliliği kaliteli bir şekilde arttırıyor.

Yapılan iddialara göre 6.67 inç büyüklüğünde 1080×2400 piksel FHD+ çözünürlükte 120Hz tarama hızına ve 240Hz dokunmatik örnekleme hızına sahip bir ekranla tanıtılacak olan Redmi Note 10, birçok Redmi modelinin gerisinde kalmamış olacak. Öyle ki Redmi K30, Redmi K30 5G, Redmi K30i ve Redmi K30 Ultra 5G gibi modellerde de yer alan ekran özelliklerini üzerinde barındıran yeni model, Snapdragon 732G‘yi de bizlere sunacak.

 

Bunların dışında 8GB RAM ve Android 10 ile birlikte geleceği öğrenilen cihaz, Pro modelini de beraberinde getirecek. Söylentilere göre düz modelde 4G, Pro modelde ise 5G desteği bulunacak. Cihazların yongaları da bu doğrultuda seçilirken, geçtiğimiz günlerde yapılan “Dimensity” iddiaları yeni bilgiler ışığında ortadan kaldırıldı. Fiyat tarafında da son derece uygun olması beklenen Note 10, 146 dolardan başlayan fiyat etiketine sahip olacak.

Redmi Note 10 geliyor; POCO X3’e rakip çıktı! yazısı ilk önce TeknoBurada üzerinde ortaya çıktı.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın