Realme 8 Serisi Tanıtım Tarihi Açıklandı

Eylül ayında Realme 7 ve 7 Pro modellerini duyan akıllı telefon üreticisi, artık de Realme 8 serisi ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Serinin yeni üyelerinin 24 Mart tarihinde saat 15:00‘da düzenlenecek olan lansmanla birlikte resmiyet kazanacağını açıklayan üretici, birebir vakitte Pro modelin 108 MP çözünürlüğündeki bir ana kamerayla bir arada geleceğini duyurdu.

Şimdilik serinin yeni üyelerinin özellikleri hakkında rastgele bir ayrıntılı bir açıklama yapılmadı. Lakin firma serinin zirve modelinin 108 Megapiksel çözünürlüğündeki Infinity Camera ile birlikte geleceğini tabir ederken, standart Realme 8 modelinde ise 64 Megapiksel çözünürlüğündeki bir ana kameraya yer vereceğini belirtiyor. Bunun haricinde yayınlanan son raporlarda serinin her iki modelinin de dörtlü art kamera kurulumuna sahip olacağı bekleniyor.

Birebir vakitte şirkete yakın kaynaklar tarafınca servis edilen bilgilerde ise Realme 8’in Helio G95 işlemciden güç alacağı ve 30W süratli şarj takviyeli 5.000 mAh boyutundaki bir bataryayı da bünyesinde barındıracağı söyleniyor. Ayrıyeten paylaşılan raporda serinin standart modelinin 6.4 inçlik AMOLED bir ekranın üzerine de kurulacağına da dikkat çekilmiş.

Realme 8 Serisi Tanıtım Tarihi Açıklandı yazısı ilk önce Oyuncu Haber üzerinde ortaya çıktı.

Hakkında esgec.com

Check Also

Brawl Stars Kill You (ᵏⁱˡˡᵧₒᵤ) Nasıl Yazılır? 2021

Brawl Stars Kill You Nasıl Yazılır? soruları oyuncuların isimlerini şekilli hale getirmek istediklerinde sordukları sorular …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir