PUBG Mobile Yeni Güncelleme Ne Zaman? En yenisi

0
(0)

PUBG Mobile yeni güncelleme tüm PUBG severler tarafından heyecanla beklenir. Yeni güncellemenin ne zaman geleceği herkesin merak konusudur. PUBG Mobile dünya çapında popüler bir oyun olduğu için yerli ve yabancı birçok kaynak konu hakkında açıklamalarda bulunur. Bu açıklamaların büyük bir kısmı genellikle yanlış olur. Kendi tahminlerine göre tarih açıklayan kaynaklar bazen oyuncuları yanıltabilir.

PUBG Mobile yeni güncelleme tarihi resmi olarak açıklanmadığı sürece yanlış bilgiler giderek artıyor. Resmi güncellenme tarihleri genel olarak güncellemeye kısa bir sür varken açıklanır. Bazen geliştiricilere yakın kaynaklar önceden net tarih açıklamaları yapabiliyor. Bu tarihler genellikle doğru çıktığından oldukça kıymetli bilgilerdir.

PUBG Mobile Yeni Güncelleme Ne Zaman Gelecek?

Her PUBG Mobile yeni güncelleme ile oyuna yeni ögeler eklenir. Bu ögeler silah, araç, mühimmat, kostüm, silah kaplaması, aksesuar vs. olabilir. Böylece oyuncular sürekli olarak yeni ögeleri kullanmak için savaşmaktan vazgeçmezler. En kısa sürede yeni ögeleri alabilmek için adeta birbirleriyle rekabete girerler.

PUBG Mobile güncellemelerinde sık sık olmasa da bazen yeni haritalar da oyuna eklenebiliyor. Oyuna harita eklemek geliştirilmesi zor bir işlem olduğu için sık aralıklarla yapılmaz. Oyuna yeni bir konsept getirmek isteyen geliştiriciler, köklü bir değişiklik yapmak için harita eklerler. Harita eklendiğinde haritaya özel ögelerde ekleniyor. Örneğin oyuna önce Livik haritası eklendi, ardından diğer haritalarda olmayan Canavar Kamyon eklendi. Livik’e özel olan bu araç oyuncular tarafından da çok beğenildi. 

Tüm PUBG Mobile haritaları için benzer bir strateji takip ediliyor. Önce harita getiriliyor, ardından haritanın eksikliklerine göre yeni güncellemeler ekleniyor. Oyuncuların beğendiği ögeler daha da geliştiriliyor ve eşit bir rekabet ortamı inşa ediliyor. Oyuna harita eklendiğinde güncellemenin boyutu oldukça artıyor. Oyuncuların yüksek boyuttaki güncelleme dosyaları indirmesi gerekiyor. Dosyaları indirmeyen oyuncular yeni haritalara giremiyor veya yeni ögeleri kullanamıyor.

PUBG Mobile Yeni Güncelleme Ne Zaman Geliyor?

PUBG Mobile yeni güncelleme tarihi şu anda belli değildir. Resmi bir açıklama yapılmamıştır. Yeni güncellemede oyunda güzel değişiklikler olacaktır. Zaman Zaman yapıldığı gibi yeni bir etkinlik gelebilir. PUBG Mobile, sürekli olarak etkinlik düzenler. Oyuncular etkinlik boyunca hem kıyasıya mücadele eder hem de etkinlik boyunca ödülleri toplar.

Etkinlik süresince çeşitli hediyeler verilir. Sandık, bilet gibi sabit hediyeler verildiği gibi etkinlik konseptine uygun özel hediyeler de dağıtılır. Her etkinlikte etkinliğe özel bir kostüm kesinlikle hazırlanır. Kostümler etkinliğin rengine ve ruhuna uygun yapılır. Oyuncular kostümleri puan toplayarak kazanabildiği gibi etkinlik mağazasından parayla da satın alabilir.

Eğer sıkı bir PUBG Mobile oyuncusuysanız tüm güncellemeleri eksiksiz bir şekilde yapmanız oyun deneyiminden mahrum kalmamanızı sağlar. PUBG Mobile’e gelen her güncellemede beğenebileceğiniz yenilikler olacaktır. Güncellemeler hakkında detaylı bilgi edinmek için sık sık sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’nde Espor Okuryazarlığı Eğitimleri Başladı

0 (0) Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Espor ve Ekonomisi Uygulama ve Araştırma Merkezi, lise öğrencileri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir