Son Haberler

PUBG Mobile 18.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

0
(0)

PUBG Mobile 18. sezon tüm PUBG oyuncuları tarafından heyecanla bekleniyor. 17. sezonun başlamasının üzerinden henüz çok bir zaman geçmese de PUBG Mobile 18. sezon ne zaman başlayacak merak ediliyor. Yeni sezonun bu kadar merak edilmesinin sebebi ise oyuna yeni eklenecek ögelerdir. Oyuncular yeni sezonda silah, kaplama, harita, kostüm gibi yeniliklerin gelmesini umuyor.

Mobil oyun dünyasının efsanesi haline gelen PUBG Mobile, yıllar geçmesine rağmen popülerliğinden ödün vermiyor. Daima güncellenip dinamik kaldığı için oyuncular PUBG Mobile’den sıkılmıyor. Hal böyle olunca her sezon kıyasıya mücadeleler izleniyor. 18. sezonda da mücadelenin dozunun artacağı tahmin ediliyor.

PUBG Mobile 18. Sezon Ne Zaman Başlayacak Belli Mi?

PUBG Mobile 18. sezonun başlama tarihi ile ilgili hem yerli hem de yabancı forumlarda oyuncular pek çok tartışma yapıyor. Herkes sezonun ne zaman başlayacağını öğrenmek istiyor. Konu hakkında çok fazla görüş açıklandığından net tarihin ne zaman olacağı kafaları karıştırıyor.

PUBG Mobile 18. sezon ne zaman başlayacağı oyunun yapımcıları tarafından resmi bir şekilde açıklanmadı. Resmi açıklama yapılmadığı için açıklayacağımız tarih tamamen tahminlere dayalı olacak. Yine de açıklayacağımız tahmini tarihin gerçek olma olasılığı oldukça yüksektir. Çünkü bu tarihi belirlerken daha önceki sezonların başlangıç tarihlerinden yola çıktık.

PUBG Mobile 17. sezon henüz yeni başladı. Oyundaki her sezonun yaklaşık iki ay sürdüğü artık bilinen bir gerçek haline gelmiştir. Bu bilgilerden yola çıkarak 17. sezonun 21 Mart tarihinde sona ermesi beklenmektedir. 17. sezonun sona ermesinin ardından 22-23 Mart 2021 tarihlerinde PUBG Mobile 18. sezonun başlaması bekleniyor.

Oyunun 18. sezonu hakkında resmi hiçbir açıklama olmadığı için, oyuna dahil edilecek yenilikler hakkında sizlerle herhangi bir bilgi paylaşamıyoruz. PUBG Mobile 18. sezon ne zaman başlayacak resmi olarak açıklandığında sizlere haber vereceğiz; gelişmeleri erkenden öğrenebilmek için sık sık sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

PUBG Mobile 17. Sezon Ne Zaman Bitecek?

PUBG Mobile 17. sezon, 19 Ocak 2021 tarihinde başladı. Ülkemiz saatiyle 05.00’te başlayan sezon Rünik Güç güncellemesiyle damga vurdu. Yeni eklenen bu özellikler herkes tarafından çok beğenildi. 17. sezonun da önceki sezonlar gibi yaklaşık olarak 2 ay sürmesi bekleniyor. Bundan dolayı PUBG Mobile 17. sezon 21 Mart 2021 tarihinde sona erecektir.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Ünlü Milyarder Elon Musk’a Seslendi: “Tesla Cybertruck Almak İçin Bitcoin (BTC) Kullanmak İstiyorum”

0 (0) Tesla’ya erken yatırım yapan milyarder ve popüler Bitcoin (BTC) savunucusu Tim Draper, Tesla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir