Son Haberler

PUBG 17.Sezon Ne Zaman Bitecek?

0
(0)

PUBG’de 17. sezonun başlamasıyla birlikte oyuncular, PUBG 17.sezon ne zaman bitecek merak etmeye başladılar. Rünik Güç olarak adlandırılan 17. sezon, getirdiği yeniliklerle herkesi bir hayli heyecanlandırdı. Oyuna yeni bir özellik kazandıran bu sezonun bitmesiyle, yeni sezonda nelerin olacağı bir diğer merak konusudur.

Sezona iyi bir başlangıç yapamadıysanız, sezon bitene kadar daha çok galibiyet elde etmeniz gerekir. Görevlerin hepsini yerine getirebilmek için ne kadar zamanınız kaldığını bilmelisiniz. Eğer zaman yönetimini iyi yapamazsanız sezonda istediğiniz başarıyı elde edemezsiniz. Bu nedenle 17. sezonun bitiş tarihini bilmelisiniz. PUBG 17. sezon ne zaman bitecek sorusunun cevabını bu yazımızda vereceğiz.

PUBG 17.Sezon Ne Zaman Bitecek Belli Mi?

PUBG 17. sezon kısa bir süre önce başladı. Oyuncuların bir kısmı henüz yeni özelliklere adapte olabilmiş bile değil. 19 Ocak 2021 tarihinde başlayan PUBG 17. sezon, mobil oyun dünyasında büyük ses getirdi. 17. sezon henüz yeni başlamasına rağmen birçok kişi sezonun ne zaman biteceğini merak ediyor.

Oyunun geliştiricileri, PUBG 17.sezon ne zaman bitecek açıklamadılar. Genellikle sezonların bitiş tarihlerini, sezonun bitmesine çok kısa bir süre varken açıklıyorlar. Bu nedenle 17. sezonun bitiş tarihinin resmi olarak açıklanması için epey bir zaman beklemeniz gerekebilir. Resmi açıklama olmamasına rağmen, doğru çıkma olasılığı oldukça yüksek tahminleri sizlerle paylaşacağız.

PUBG’de her sezon yaklaşık olarak 2 ay sürer. 17.sezon 19 Ocak tarihinde başladığı için, 21 Mart 2021 tarihinde biteceği tahmin ediliyor. Henüz net bir açıklama olmamasıyla birlikte 21 Mart tarihinde 17. sezonun bitmesi çok büyük olasılıktır.

PUBG 17. Sezon Yenilikleri

PUBG 17.sezon ne zaman bitecek sorusunun cevabını verdiğimize göre, şimdi de sezonun yeniliklerinden bahsedelim. 17.sezonda oyuna dahil edilen yenilikler şu şekildedir:

  • Yeni AUG kaplaması
  • Yeni M249 kaplaması
  • Elmas M416 kaplaması
  • Galaxy temalı kostüm
  • Galaxy temalı süsler
  • Dacia klasik retro kaplaması
  • 100 RP kıyafet
  • Kardan adam

PUBG 17. sezon ocak ayında geldiği için kış temasının ağırlıklı olduğu bir sezondur. Oyun esnasında bol bol kar görebilirsiniz. Kar temasının yanı sıra, bu sezonda galaxy görünümlü kostüm ve süsler bulunmaktadır. Görev tamamlayarak ve kutu açarak bunları elde edebilirsiniz. Ayrıca yeni eklenen rünik özellikler de birçok oyuncunun favorisi haline gelmiştir. 

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

XRP Son Yarım Saatte %60 Oranında Yükseldi! Peki Neden?

0 (0) Ripple (XRP), son yarım saat içerisinde %60 oranında değer kazandı. Popüler altcoin, yazının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir