Papara SuperMassive 2021 Kış Mevsimi Kadrosu

0
(0)

Espor sahnesinin önemli takımlarından Papara SuperMassive 2021 Kış Mevsimi kadrosu açıklandı. 2021 sezonunda takımın koçluğunu CristoL üstelenecek.

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi (VFŞL) önemli takımlarından Papara SuperMassive’in 2021 oyuncu ve koç kadrosu netleşti. 2020 kış mevsiminde Team Aurora karşısında yenilgiye uğrasa da SuperMassive Yaz Mevsiminin şampiyonu olmayı başarmıştı. Yeni yılda da aynı başarısını sürmeyi hedefleyen Papara SuperMassive sezona oldukça hazır görünüyor.

Papara SuperMassive 2021 Kış Mevsimi Kadrosu
Papara SuperMassive 2021 Kış Mevsimi Kadrosu

Papara SuperMassive 2021 Kış Mevsimi Kadrosu

Papara SuperMassive’e yeni sezonda başarılar dileriz.

  • Üst Koridor: Onurcan “Ragner” Aslan
  • Alt Koridor: Hasan “Kaori” Şentürk
  • Destek: Batuhan “Absolute” Okta
  • Orta Koridor: Yunus Emre “Ksaez” Şahin
  • Orman: Tunahan “Kireas” Kevioğlu
  • Koç: Şükrü Aykut “CristoL” Yeşilkaya

2018 yılında Bursaspor Esports ile profesyonel arenaya adım atan Onurcan “Ragner” Aslan daha sonra Dark Passage ve Galatasaray Esports ile devam eden Ragner, 2021 sezonunda Papara SuperMassive forması giyecek.

Royal Bandits Akademi, Dark Passage Akademi ve SuperMassive Akademi takımlarında forma giyen Hasan “Kaori” Şentürk bir yıllık fastPay Wildcats macerasından sonra tekrar Papara SuperMassive’de forma giyecek.

Daha önce SuperMassive Akademi’de forma giyen Batuhan “Absolute” Okta, bir yıl süren Dark Passage macerasının ardından tekrar evinde.

2020 sezonunun başında SuperMassive Akademi oyuncusu olan Yunus Emre “Ksaez” Şahin, Mayıs ayında Dark Passage’a transfer olarak sezonu bitirmişti. Ksaez tekrar Papara SuperMassive forması giyecek.

2018 yılında Beşiktaş Esports ile başlayan kariyerine Mayıs 2020 itibariyle Dark Passage’da forma giyen Tunahan “Kireas” Kevioğlu, yeni sezonda Papara SuperMassive’in ormancısı olarak görev yapacak.

Yaz mevsiminde Team Galakticos’da koçluk görevi üstlenen Şükrü Aykut “CristoL” Yeşilkaya, 2021 sezonunda Papara SuperMassive’de koç olarak görev yapacak.

Espor haberleri için wuudia’yı takip edebilirsiniz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Cyberpunk 2077 En iyi Modlar

0 (0) Bir milyon anlık oyuncuya ulaşan Cyberpunk 2077 için modlar yapılmaya başlandı. Oyun keyfinizi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir