Outriders, Çıktığı Gün Xbox Game Pass Aboneleri İle Buluşacak

Microsoft ve Square Enix tarafından yapılan açıklama ile, Outriders oyununun çıktığı gün Xbox Game Pass abonelerine sunulacağı duyuruldu. Buna nazaran Xbox One, Xbox Series X | S sahipleri ve Android için Xbox Game Pass Ultimate üzerinden oyun 1 Nisan tarihinde çıkış yapacak. Maalesef PC aboneleri içinse rastgele bir müjde verilmiş değil.

People Can Fly imzası taşıyan üçüncü şahıs nişancı rol yapma oyunu, insanlığın kolonizasyon gayesiyle gittiği fakat bunun yerine muhteşem güçler elde ettiği yabancı bir gezegende geçiyor. Dövüşe gelince, kendi yetenek ağaçlarıyla gelen Pyromancy ve Technomancy üzere eşsiz yeteneklere sahip dört sınıf bulunuyor. Ek olarak, klasik silahlar ve bir modlama sistemine sahip teçhizatlar ile uzaylı canavarları öldürmeniz gerekiyor.

Oyun, bir kooperatif rol yapma oyunu tecrübesi için en fazla üç oyuncu tarafından birlikte oynanabiliyor. Çapraz oyun tıpkı vakitte tüm platformlardaki oyuncuların oyun için bir ortaya gelmesine müsaade verecek.

Outriders, 1 Nisan’da PC’de (Steam ve Epic Games Store) Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Stadia platformlarında çıkacak. Microsoft’un abonelik hizmetini ile oyunu oynamak isteyenlerin ise konsol için Xbox Game Pass yahut Xbox Game Pass Ultimate aboneliğine muhtaçlığı olacak.

20 farklı Bethesda oyunun Xbox Game Pass’e geldiği de hatırlatalım.

Outriders, Çıktığı Gün Xbox Game Pass Aboneleri İle Buluşacak yazısı ilk önce Oyuncu Haber üzerinde ortaya çıktı.

Hakkında esgec.com

Check Also

Brawl Stars Kill You (ᵏⁱˡˡᵧₒᵤ) Nasıl Yazılır? 2021

Brawl Stars Kill You Nasıl Yazılır? soruları oyuncuların isimlerini şekilli hale getirmek istediklerinde sordukları sorular …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir