antalya escort

OPPO kısa video platformu ile TikTok’a rakip olacak!

 OPPO kısa video platformu ile TikTok’a rakip olacak!
Okunuyor OPPO kısa video platformu ile TikTok’a rakip olacak!
0
(0)

OPPO kısa video platformu ile TikTok’a rakip oluyor. Bir süredir üzerinde çalıştığı TikTok benzeri uygulama çok yakında karşımıza çıkacak.

Elektronik ve akıllı telefon üreticisi OPPO Çin’in en büyük üreticilerinden bir tanesi, aynı zamanda OnePlus, Vivo ve realme markalarını da bünyesinde bulunuyor. OPPO kısa video platformu ile bir süredir yoğun olarak uğraşıyordu ve artık sona yaklaştı.

OPPO kısa video platformu ne zaman kullanıma açılacak

Şirketin üst düzey bir yetkilisi South China Morning Post‘a verdiği demeçte, platformun 2020 yılı sonlarında kullanıma açılabileceğini belirtti. Dünyanın en büyük beşinci akıllı telefon satıcısı konumunda olan OPPO bu girişimi ile ABD yönetimiyle sıkıntılar yaşayan TikTok‘u tahtından edebilir. Ayrıca OPPO Asya-Pasifik Başkanı Jimmy Yi‘de benzer açıklamalar yaparak platform üzerinde çalıştıklarını ve yakın bir gelecekte kullanıma sunulacağını belirtti.

 

OPPO kısa video platformu

OPPO kendi geliştirdiği bu uygulamayı sattığı telefonlara da yerleşik olarak yüklemeyi planlıyor ve cihazlarında yerleşik kısa video uygulamasına sahip ilk akıllı telefon üreticisi olacak. ABD‘de yasaklanma tehdidi ile karşı karşıya olan TikTok Haziran ayı içinde Hindistan‘da yasaklanmıştı. OPPO‘nun bu hamlesi stratejik açıdan çok önemli;  dünyada kullanımı oldukça yaygın olan TikTok sorunlarla boğuşurken OPPO‘nun yeni kısa video uygulaması bu anlamda oluşabilecek boşluğu doldurabilir. OPPO‘nun satacağı telefonlarda yerleşik olarak kuracağı kısa video uygulaması firma açısından büyük avantaj. Diğer yandan ise platformun hızlı bir şekilde tamamlanıp bir an önce kullanıma açılması gerekiyor.

OPPO kısa video platformu ile TikTok’a rakip olacak! yazısı ilk önce TeknoBurada üzerinde ortaya çıktı.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın