Oooo Samsung İşi Büyüttü! W Serisi ve Galaxy W21…

 Oooo Samsung İşi Büyüttü! W Serisi ve Galaxy W21…
Okunuyor Oooo Samsung İşi Büyüttü! W Serisi ve Galaxy W21…
0
(0)

Samsung da kanatlanıp uçmaya hazırlanıyor. LG Wings tuhaf tasarımıyla tartışmalara yol açmıştı ama Galaxy W21 makul görünüyor.

Ağ kaynaklarına göre Samsung şirketi, bir sonraki akıllı telefonun katlanabilir bir durumda piyasaya sürümeye hazırlanıyor. SM-W2021 kod atamasına sahip cihaz, Wi-Fi Alliance’ın web sitesinde görüldü. Ağ kaynakları, yeni ürünün ticari pazarda görüntülerde gösterilen Galaxy W20 5G modelinin  Galaxy W21 5G adıyla çıkacağını bildirdi.

Adı geçen akıllı telefonların sonuncusu, aslında, Galaxy Fold’un esnek 7,3 inç Infinity Flex Display QXGA + ekranlı bir modifikasyonudur. Ekipman, Qualcomm Snapdragon 855 Plus işlemci, 5G modem, 12 GB LPDDR4x RAM ve 512 GB flash sürücü içerir.

 

Yaklaşan Galaxy W21 5G’nin ne tür bir performansa sahip olacağı henüz belli değil. Selefi gibi, bir kitap formunda veya dikey olarak uzatılmış klasik bir kapak şeklinde yapılabilir.

Yeni ürünün 2,4 ve 5 GHz bantları destekleyen bir Wi-Fi 6 kablosuz kontrol cihazı alacağı tahmin ediliyor. Rus sitelerindeki sızıntılara göre Qualcomm Snapdragon 865 Plus yongası 5G modem ile birlikte kullanılacak ve RAM miktarı en az 12GB olacaktır. Cihaz, Android 10 işletim sistemi ile birlikte gönderilecektir. Yeniliğin resmi sunumunun bu yılın sonunda yapılacağı bildirildi. Galaxy W21 5G akıllı telefonun Kasım veya Aralık aylarında piyasaya çıkması muhtemel. 2020 yılının son sürprizi olmayı hedefleyen bu yeni serinin fiyatı merak konusu. Galaxy Fold ile arasında bir fark olup olmayacağını da henüz bilmiyoruz ancak amiral gemisi bir model olacağı kesin.

Oooo Samsung İşi Büyüttü! W Serisi ve Galaxy W21… yazısı ilk önce TeknoBurada üzerinde ortaya çıktı.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın