antalya escort

Nokia 3.4 yeni render görüntüleri ile sızdırıldı!!! Çok mu tatlı ne?

 Nokia 3.4 yeni render görüntüleri ile sızdırıldı!!! Çok mu tatlı ne?
Okunuyor Nokia 3.4 yeni render görüntüleri ile sızdırıldı!!! Çok mu tatlı ne?
0
(0)

HMD Global’ın bir süredir üzerine çalıştığı bütçe dostu Nokia 3.4 modeli, yeni render görüntüleri ile birlikte sızdırıldı.

Finlandinya merkezli Nokia, Çinli şirketlere kaptırdığı pazar payını geri almak için elinden geleni ardına koymuyor. Son zamanlarda bütçe dostu telefonlar üzerine çalışan HMD Global’ın, Nokia 3.4 model numaralı telefonu bugün render görüntüleri ile birlikte sızdırıldı. Şimdi gelin EvanBlass tarafından sızdırılan render görüntülerine bir göz atalım.

Nokia-3.4-render

 

Yukarıdaki resimden de göreceğiniz üzere cihaz, yuvarlak bir kamera modülüne sahip olacak. Buna ek olarak parmak izi tarayıcısı da bu modülün altında yer alacak. Diğer tasarım özelliklerine bakacak olursak Nokia 3.4‘ün yan tarafında ses ve güç düğmeleri bulunacak. Sol tarafta ise özel bir Google Asistan düğmesi yer alacak.

Gözümüze çarpan başka bir detay ise kulaklık girişi oldu. HMD Global, bu cihazda kulaklık yuvasını 3.5mm’lik bir giriş ile sağlayacak.

Daha önce sızan bilgilere göre Nokia 3.4,  720P çözünürlüğe sahip 6.5 inç ekran ile gelecek. Pil olarak 4.000 mAh’lik bir batarya ile donatılacak. Kamera olarak ise tatmin edici sensörlere sahip olacak. Arka tarafta 13 megapiksellik birincil sensör bulunurken, buna bir de 2 ve 5 megapiksellik yardımcı sensörler eşlik edecek.

Orta-alt seviye bir model olarak gelmesi beklenen bu telefon, gücünü Snapdragon 662 yonga setinden alacak. Son olarak da 3GB RAM  ve 10W hızlı şarj ile desteklenecek.

Nokia 3.4 yeni render görüntüleri ile sızdırıldı!!! Çok mu tatlı ne? yazısı ilk önce TeknoBurada üzerinde ortaya çıktı.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın